Afera reprywatyzacyjna. Pięć osób zatrzymanych. Wśród nich znany adwokat i były urzędnik ratusza w stolicy

| Aktualizacja:

CBA na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zatrzymało w poniedziałek rano 5 osób w śledztwie dot. reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie, m.in. adwokata Roberta N. i b. wicedyrektora w stołecznym ratuszu Jakuba R. - poinformowała Prokuratura Krajowa.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2017-01-30 10:19)
    ZIBRO ROBI PORZĄDEK ZE ZŁODZIEJSKĄ TARGOWICĄ !!!!!!!
  • ~isis
    (2017-01-30 10:20)
    AFERZYŚCI Z PLATFORMY !!!!!!!!!!!!
  • ~kij
    (2017-01-30 10:23)
    ODEBRAĆ WSZYSTKO I NA DOŻYWOTNIE ROBOTY PUBLICZNE SKAZAĆ !
  • ~kolo
    (2017-01-30 10:22)
    JESZCZE TYCH SĘDZIÓW DO PAKI !!!
  • ~JKM
    (2017-01-30 10:21)
    HGW DO PIERDLA !!
  • ~zbir
    (2017-01-30 10:27)
    NADZWYCZAJNA KASTA ZŁODZIEI !!
  • ~max
    (2017-01-30 11:11)
    Przywrócić karę śmierci dla zdrajców Polski a aferzystów skazywać na min. 100 lat więzienia. W kraju mającym ponad 200 lat demokracji USA obowiązuje kara śmieci a dla wielkich przekrętów ponad 100 lat więzienia. Np. 70 -letni R. Madoff skazany został na 150 lat więzienia za wielką aferę już po 6 -miesięcznym procesie. Ile lat dostałaby HGW w-ce szefowa PO w Stanach? Opozycja chciała pomocy z UE aby nie doszło do jej rozliczeń, stąd parcie na pucz. Brawo Panie ministrze Ziobro, brawo CBA i prokuratura. Wytępić mafijną rudo-czerwoną ośmiornicę. Jej siedlisko to samorządy.
  • ~sart
    (2017-01-30 11:07)
    To zamach na demokrację i faszyzm!!! KOD zwoła manifestację przeciwko działaniom prokuratury pod hasłem:" Aby było tak jak było" . Na czele marszu zobaczymy urzędników ratusza wraz z rodzinami pod przewodnictwem HGW. Petru i Schetyn poskarżą się u tow. Schulza w Brukseli. Lewandowski i Tusk już szaleją ---naszych biją.
  • ~wer
    (2017-01-30 11:14)
    ROBISZ przekręty fakturowe?---karierę zrobisz w KODzie. KOD potrzebuje zdolnych i doświadczonych.....
  • ~sart
    (2017-01-30 11:05)
    To atak na demokrację i czysty faszyzm na "naszych";-)))
  • ~kaczka na godło zamiast orła
    (2017-01-30 10:36)
    Ależ ten PIS porąbany pewnie cały naród do paki chce wsadzić. KODzie pomóż!
  • ~ha, ha, ha
    (2017-01-30 12:47)
    E tam mecenas KUŃ ich uratuje !
  • ~ja się pytam
    (2017-01-30 12:48)
    a kiedy HGW ?
  • ~puczo puczo
    (2017-01-30 12:51)
    Co to Gomułkę z PO zatkało ? Jeszcze do Komisji Wenerycznej nie zaskarżył ? Demokracyja i wolność osobista została POgwałcona !!!!

Może zainteresować Cię też: