Dzika reprywatyzacja do wyjaśnienia. Wraca sprawa kamienicy Waltzów

| Aktualizacja:

Wrócić ma sprawa nieruchomości rodziny Waltzów. Jak podaje "Rzeczpospolita", 70 proc. umorzonych postępowań w sprawie reprywatyzacji ma być wznowiona.

wróć do artykułu
  • ~Harry
    (2016-10-07 10:57)
    Boruchiewicz dawaj jej medal senatorski za zasługi!
  • ~andrzej
    (2016-10-07 11:18)
    Walcowanie czas zacząć; od Waltzów.
  • ~fela
    (2016-10-07 11:15)
    Hajka jak prywatyzowała kamienice swoją, to też nie widziała jak to się robi?
  • ~Zozo
    (2016-10-07 12:54)
    Bufetowa była bezkarna,wolno jej było wszystko.Miala poparcie Tuska,Kopacz i całej Platformy.Byla przekonana,ze będzie rządzić Warszawa wiecznie i Platforma nigdy nie przegra wyborów.Idylla i złodziejstwo miało trwać po wsze czasy.
  • ~Jej wszystko wolno.
    (2016-10-07 12:34)
    Ona zachowuje się jak pierwszy sekretarz PZPR. To by oznaczało że jej wszystko wolno.
  • ~#
    (2016-10-07 12:26)
    Ale prawowitych własicicieli to POstkomuna „walcowała” administracyjnie przez całe 25 lat „wolności”.
  • ~Bażant
    (2016-10-07 12:53)
    KS za przestępstwa gospodarcze i zabór mienia całej rodzinie. W przeciwnym razie sytuacji nikt nie opanuje
  • ~asa
    (2016-10-07 12:13)
    Jest niby trójpodział władzy .Tyle ,że władza sądownicza jest skażona grzechem pierworodnym,bo nie jest poddana żadnej demokratycznej kontroli.To towarzystwo robi co chce a władzy ustawodawczej z uporem pokazuje środkowy palec.I podobnie w tym przypadku.Orzeczenia lub ich brak wg.własnego widzimisię ma znamiona działania mafii,która pozwala na napychanie kieszeni wszelkiej maści cwaniakom. Ludzie to widzą i swoje myślą.
  • ~Ot co
    (2016-10-07 13:30)
    Dzieki obecnie rzadzacym nasza kochana Ojczyzna ,czyli PISowi ,najwieksi zlodzieje z najwyzszych polek mam nadzieje zostana srogo ukarani pczuja zapach wieziennych krat i smak wieziennej zupki. Polska bylaby bogata ,gdyby kanalje nie okradaly przecietnych obywateli i mienia panstwowego. Do tej pory przecietny Obywatel mial pesje i emeryture za ktora bylo za malo zeby zyc,a za duzo zeby zdechnac.Nawet na pochowek za malo.Natomiast zlodzieje rzadzacy mieli sie fantastycznie i mysleli ze tak bedzie zawsze.
  • ~HA!
    (2016-10-07 12:51)
    A tymczasem Karnowskiego z Sopotu, sąd uwolnił od zarzutów korupcji.
  • ~obywatel
    (2016-10-07 16:49)
    W Warszawie ,,czerwonych sprawiedliwych sedziow "jest jakas polowa .Zalezy na których państwo Waltzowie trafia.Mysle ze tych ,,przekretow" nie da się ukrocic !!! Warszawiacy tez tak latwo nie odpuszcza ! Pomimo roznych matactw i manipulacji tym razem optymistycznie widze ,,KRATY" dla państwa Waltzow !!!
  • ~cdn/a gdyby w gierlozy na fundamentach postawic bloki
    (2016-10-07 15:50)
    posluchajta, tak na chlopski rozum to cy mozna kogo karac za to, ze nie mial domu, cy kamienicy, a nawet jak go mial powiedzmy pzes godzine cy dwie i go pzekazal w nastempne dobre rence i nigdy w tem domu nie spal ani jednej nocy,abo domu cy tej kamienicy nigdy nie widzial na wlasne ocy, a jedynie widzial ocami osoby ustanowionej cy postawionej, cy juz nie wiem sie gada podstawionej, to tej kamienicy postawionej i my mozem na ocy nigdy ale to psenigdy nmie zobacyc ani nie dotknonc.
  • ~Ruszyła Lawina Po Szynach Ospale ...
    (2016-10-07 19:38)
    ... no i teraz każdego członka tej zgrai poprzecina poprzecznie lokomotywa Tuwima, gdzie w siódmym wagonie wiozą von Pawlaków spod Stalinolemingrodu, same wyborne grubasy, wyborowe kiełbasy wyborcze długie, expose krótkie - czyli już teraz z górki na pazurki po spalonym razem z Mostem Łazienkowskim druciku do podsłuchu telefonicznego, a na tym druciku od słupa do słupa, a potem aż do piramidy, siedzą niebieskie ptaszki w złote gwiazdki jak nuty w tym jednym najważniejszym takcie melodii uporczywie granej indykowi, co kiedyś myślał, że doczeka, a teraz już nie myśli - bo "nie lzia" - tylko bełkocze jak Graś: "izwinit-je druz-ja - eto prosto oszybka!" - a potem na dowolnie przez nas wybranym boku leży na kupie kamieni pod gruszą i nie podskoczy już nikomu, a zwłaszcza tym, co to na lichym POletku jeszcze haratają i pretendują do łask bogini z pozłacanego bursztynu o zawrotnej nazwie Pitera Ordona albo Patera Norblina, albo Evita Szpadelek, albo Emalia Plater, a może nawet Temida Rywina czy Kniahini Hazardzina - wdowa po Kniaziu Hazardzie (Kniaź Hazard umarł - niech żyje wicepremier Budżet - Sekuła Seculorum Amen!).
  • ~ala
    (2016-10-07 17:44)
    A studenci prawa z UW muszą czytać na zaliczenie mądre książki Hanny bufetowej.
  • ~Matka Polka
    (2016-10-07 21:02)
    No tych kamienic nie jedną ale kilka nawalcowali! Ja wiem np o kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Należałoby dokładnie sprawdzić ile i jak zostały przejęte!