Fiskus chce wejść do domów Polaków. Kto się nie zgodzi, zapłaci karę

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny pomysł resortu finansów. Jeśli fiskus będzie podejrzewał, że obywatel zaniżył wartość majątku, to kontrolerzy zapukają do jego drzwi. Jeśli nie wpuścimy kontrolerów, to grozić będzie surowa kara.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-07-04 08:40)
    Ale debile głosujący na PO się cieszą, bo przecież nie rządzi straszliwy PIS.
  • ~~werty
    (2013-07-04 09:07)
    Tak jest - "debili" to jak najbardziej trzymać na sznurku z założonym kagańcem i co raz bacikiem sieknąć po pustym łebku - tak trzymać.
  • ~HiVoltage
    (2013-07-04 09:10)
    proponuję fiskusowi żeby zaczął od wszystkich pracujących na ul. Wiejskiej
  • ~gosposia
    (2013-07-04 09:18)
    Mam nadzieję, że kontroler wcześniej uprzedzi, że zostanie na obiad.
  • ~MATOŁEK
    (2013-07-04 09:23)
    To już nawet kupy nie można zrobić w spokoju
  • ~hop
    (2013-07-04 09:28)
    PO szykuje teraz Gowina do przejęcia władzy w partii.
    Nie dajmy się na to nabrać
    Metoda jest prosta: Tusk to "zły" policjant, a Gowin to będzie "dobry" policjant.
    Jak się damy kolejny raz wrobić, to nie będzie już nawet co zbierać. Oni grają do jednej bramki.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 09:36)
    uff jak to dobrze że pis nie jest przy władzy pewnie by już ludzi palili na ulicach skoro miało być gorzej...
  • ~Ciekawe kto z niego zrobił ministra?
    (2013-07-04 09:40)
    Minister sam niech ujawni podatki szczególnie Vincent i Modzelewski. Modzelewski grzebał przy podatkach już po 1998r. Niech powie kto płaci za jego chałat
  • ~miły
    (2013-07-04 09:41)
    do MATOŁEK - kupę można zrobić, byle nie wsadzać do niej flagi
  • ~ajron1960
    (2013-07-04 09:42)
    śmieszna nowa wrzutka, a karawana złodziei z PO i PSL idzie dalej
  • ~Polska - państwo policyjne
    (2013-07-04 09:43)
    Groźby, szantaże, kontrole, mandaty, podsłuchy i kamerowanie. Oto Polska Tuska.
  • ~tt
    (2013-07-04 09:48)
    To dobry POmysł, może wreszcie zagorzali zwolennicy PO i PSL choć przez chwilę POmyśla co szykuje IM ich ukochana partia. Zwolennikom z PISu czy SLD a także innych partyjek niewiele grozi, to w wiekszości ciemna biedota. Tam w zasadzie nie ma co szukać i sprawdzać, co najwyżej można nękać tych co za głośno krytykują Platformę.
  • ~Jobtwojumac
    (2013-07-04 09:49)
    Nie dziwie sie Fiskusowi w zadnym kraju obywatele nie oszukuja tak jak w Polsce,a potem sie dziwia ze emerytury takie male ,zacznijcie porzadnie pracowac i uczciwie placcie podatki to nie bedzie jak w Grecji, gdzie tak samo bylo.
  • ~kyle
    (2013-07-04 09:52)
    Ja na szczęście nie mam żadnego majątku
  • ~i tyle
    (2013-07-04 09:58)
    I będą nękać szaraków, bo do Kwaśniewskich, Badachów, dzieci Tuska lub Wałęsy oraz lokalnych bonzów nie ośmielą się zapukać.
  • ~Teresa 2
    (2013-07-04 10:01)
    Należy zrobić porządek jaj w Egipcie i to szybko !!
  • ~Don Myszores
    (2013-07-04 10:08)
    Panie Grabowski, owszem nie można, ale zaakceptować sytuacji, w której jakaś urzędniczyna zacznie mi się szlajać po domu.
    My home is MY castle.
    Zapewniam, sposobów na "zignorowanie wezwania organu" wymyślimy tyle, że z waszych planów (jak zwykle) NIC nie wyjdzie.
  • ~Stif
    (2013-07-04 10:12)
    Jak... SQ.RWYSŃSKA ...ZŁODZIEJSKA SKARBOWA BANDA...zapragnie wejść do domów...to my Polacy ...WYJDZIEMY NA ULICĘ...
  • ~I TYLE DAŁO PO
    (2013-07-04 10:20)
    Banda ZŁODZIEI PAŃSTWO POLICYJNE
  • ~Cicero.
    (2013-07-04 10:31)
    Jeden REŻIM się skończył, a drugi już zapukał do naszych drzwi. Zakazy, nakazy , kontrole i jeszcze co nam wymyślą?

Może zainteresować Cię też: