Analityk Home Broker: Lepszego momentu na zakup mieszkania nie będzie

| Aktualizacja:

"Słowa deweloperów, że niżej zejść z cen nie mogą traktować należy poważnie” - mówi Bartosz Turek w rozmowie z dziennik.pl. Analityk Home Broker podkreśla przy tym, że stopy procentowe są na historycznie niskim poziomie, a i banki oferują kredyty na przyzwoitych warunkach.

wróć do artykułu
  • ~Darek
    (2013-05-04 11:40)
    Niestety wygląda to na nakręcanie rynku przez pośrednika nieruchomości i kredytów. Prawda może być zgoła odmienna.

    Analizy rynku i cen nieruchomości dokonałem jakiś czas temu:
    http://www.drogadowlasnegom.pl/2013/04/spadek-cen-nieruchomosci-argumenty-za-i.html
  • ~DrogadowlasnegoM
    (2013-04-22 15:50)
    Na swojej stronie dokonałem analizy rynku nieruchomości. Na tą chwilę wciąż widzę więcej argumentów za spadkami cen:

    http://www.drogadowlasnegom.pl/2013/04/spadek-cen-nieruchomosci-argumenty-za-i.html
  • ~Mirek
    (2013-04-15 09:46)
    Jakby nie patrzeć to ceny ostro poszły w dół sam poważnie biorę się za temat bo znalazłem ciekawe lokum za naprawdę dobrą cenę jedyne co to remont zrobić. Byłem za kredytem w kilku miejscach i wezmę w skoku Chmielewskiego naprawdę dogodne warunki.
  • ~kriss
    (2013-03-25 10:13)
    PO co te kłąmstwa???
  • ~mm
    (2013-03-24 00:01)
    Pan doradca z bozej laski, jego firma i on zyja ze sprzedazy mieszkan. Musza doradziac "kupuj teraz" i napedzac ostatnie naiwne jelonki na rzez.
  • ~ech
    (2013-03-20 16:26)
    Heh nie ma to jak sugerować się opinią kolesia z firmy która żyje ze sprzedaży kredytów hipotecznych :) W Open Finance taki brak jelonków że podobno szykują zwolnienia grupowe. Złote czasy ubierania golasów w kredyciki na 130% w chf już nie wrócą
  • ~filipc
    (2013-03-19 18:12)
    "...a i banki oferują kredyty na przyzwoitych warunkach" I tu skończyłem czytać artykuł.
  • ~Que sera - sera
    (2013-03-18 21:23)
    "Słowa deweloperów, że niżej zejść z cen nie mogą traktować należy poważnie”

    A teraz czekamy na idiotów z kasą :)
  • ~mieszkan jest skolko godno.
    (2013-03-18 16:44)
    Jak tu kupowac jak cwaniacy za stare mieszkanie z plyty chca tyle co czesto mozna kupic nowe. Oglaszaj , ze wysoki standard a na scianach rury od kibla i od kaloryferow ,czesto nie posiadaj ksiegi wieczystej . Niech sobie trzymaja do usr...j smierci.
  • ~Lis chytrusek
    (2013-03-18 16:18)
    Od paru lat czytamy te same teksty - ceny mieszkań osiągnęły dołek i będę rosły. Pytanie brzmi - kiedy okaże się to prawdą. Według mnie wtedy, gdy ceny spadną nie o 30% a 50%, podobnie jak w Hiszpanii. Wówczas o okazji będzie się mówiło wtedy, gdy cena za metr w Wawie wyniesie 4-5tys.
  • ~bleeeeeeh
    (2013-03-18 16:06)
    hehehehhehehehe ahahahaahahaha
  • ~wiesio-14
    (2013-03-18 15:22)
    re-maniak wiesiu-13
    Tam skończysz śmieciu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-18 14:04)
    Trampolina >> jak ci drogo to mieszkaj w smietniku :-)
  • ~Trampolina
    (2013-03-18 12:57)
    Kolejny frajerski artykuł, który ma oszukać klientów i nakłonić ich, aby wreszcie zaczęli kupować horrendalnie drogie mieszkania.

Może zainteresować Cię też: