Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z dużym wyborem brył pozwala znaleźć kombinację pasującą do każdego pomieszczenia. W ofercie znalazło się 13 modułów, które można łączyć w dowolne zestawy wypoczynkowe. Oferowane są w szerokiej gamie kolorów.

Reklama

Memento dla łazienkiMarka Villeroy & Boch poszerza ofertę kolekcji Memento. Ta popularna linia premium wzbogaciła się o nowe elementy do łazienki. Jednym z nich jest wykończenie mebli Bright Oak w kolorze jasnego dębu. Prawdziwy dębowy fornir będzie dobrze kontrastował z powierzchniami ceramiki i szklanymi blatami szafek. Ceramika z kolekcji Memento zaś zyskała nowy, matowy kolor. Tego typu powierzchnie doskonale pasują do prostych kształtów pozostałego wyposażenia. Produktami Memento można również zaaranżować małe łazienki dla gości. Specjalnie zaprojektowane meble pozwalają wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Szafki podumywalkowe i boczne z szufladami, przegródkami i blatami zapewniają odpowiednią ilość miejsca do przechowywania akcesoriów

Retro i Country to nowe czajniki marki Vittore Comforto. Nowość z ofercie firmy to propozycja dla amatorów tradycyjnego designu. Czajnik Country w rustykalnym stylu ma pojemność 2,5 l. Wykonany został ze stali nierdzewnej, odpornej na zarysowania. Cechą charakterystyczną urządzenia jest pięciowarstwowe, kapslowane dno, które równomiernie rozprowadza ciepło i dłużej je utrzymuje. Retro w nowoczesnej wersji to kolejna nowość w ofercie. Łączy on dawny kształt z modernistyczną stalą. Trzylitrowe naczynie w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej i ma wielowarstwowe dno z 2,5-mm aluminium.