Konstrukcja mebli oraz ich styl oparte są na klasycznych formach, naturalności i prostocie. Łóżeczko dla niemowlęcia rośnie wraz z nim i zamienia się w tapczanik. Szafa jednodrzwiowa, kiedy przestaje wystarczać, może być zamieniona na większą, skrzynia na zabawki zaś z czasem sprawdzi się w roli schowka na inne przedmioty. Meble można kupić w kolorze białym i perłowym.

Reklama

Hm Helvetia Meble wprowadza do oferty nową kolekcję mebli. Tym razem propozycja dotyczy przestrzeni sypialni, czyli mebli Vera III. Nowy zestaw przygotowany został na bazie kolekcji Vera. Proste wzornictwo Vera III połączono z barwą czerwonego orzecha i czerni. W nowym wydaniu meble zyskały bryły o mniejszych gabarytach, tak aby ich cały komplet bez problemu zmieścił się nawet w bardzo małej sypialni. W skład kolekcji wchodzą: szafa z lustrem, łóżko dostępne w trzech szerokościach (140, 160 i 180 cm), komoda z szufladami i szafką oraz szafki nocne.

Producenci elementów wyposażenia wnętrz nie zaniedbują najmłodszych. Specjalnie dla dzieci marka Instal-Projekt przygotowała grzejnik Inventio Kitty Story. Zaprojektowana przez Annę Żelazowską zabawna grafika to doskonała propozycja do dziecięcej sypialni. Autorka znana jest wielu rodzicom i dzieciom jako twórczyni maskotek Alelale. Kompozycja przedstawia kotki, które pomagają myszy dostać się do wielkiego kawałka sera. Grzejnik ma nie tylko zalety estetyczne, ale także praktyczne. Dzięki płaskiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości, a pionowy układ sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca.