Laminowane Casa V4 mają wymiar 396 x 396 mm, a strukturą i kształtem do złudzenia przypominają płytki ceramiczne. Ich zaletą jest to, że w odróżnieniu od tradycyjnej terakoty dzięki bezklejowym łączeniom ich sposób montażu jest bardzo prosty i szybki. Panele układane są na wodoodpornej płycie nośnej, która zabezpiecza je przed pęcznieniem. Wysoka odporność na ściernie sprawia, że nadają się również do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu.

Ciepła łazienka i suchy ręcznik to wygoda i przyjemność w jednym. Dzięki grzałkom elektrycznym Instal-Projekt w naszej łazience nigdy nie będzie zimno. Grzejniki z grzałkami elektrycznymi Hot2 to rozwiązanie, które sprawdzi się przez cały rok. Elektronicznie sterowana, energoszczędna grzałka nie ma elementów mechanicznych (przełączników, guzików), dzięki temu jest trwalsza i łatwiejsza do utrzymania w czystości. Jej nowoczesna forma świetnie skomponuje się ze współczesnymi stylami aranżacji wnętrz. Hot2 można zarówno montować do grzejników, które już posiadamy, jak i łączyć je z wybranymi modelami grzejników Instal-Projekt.

Surowa, zredukowana do płaskiej, szerokiej wylewki forma to cechy charakterystyczne nowej armatury łazienkowej marki Dornbracht z serii Deque. Wzornictwo nowej serii Deque jest zbudowane na kontrastach. Z jednej strony surowa forma armatury z bliską płaszczyzny wylewką, z drugiej zaś cylindryczne elementy obsługowe. Dzięki tak skonstruowanej wylewce strumień wody przypomina potok. Chrom i matowa czerń podkreślają precyzję geometrycznej formy.