Marka Kaldewei, znana z produkcji urządzeń łazienkowych, posiada w swojej ofercie wiele płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Dość ważną częścią tej oferty jest seria brodzików Superplan i wyjątkowo duży Superplan XXL. Brodzik Superplan Plus posiada emaliowaną pokrywę odpływu w pełni zintegrowaną z płaszczyzną brodzika. Dzięki temu powierzchnia do stania jest płaska. Rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu zestawu odpływowego o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja umożliwiła bardzo niską zabudowę (tylko 109 mm) i schowanie pokrywy odpływu w powierzchni brodzika bez zmniejszenia szybkości odpływu wody. Superplan Plus dostępny jest w 12 rozmiarach.

Reklama

Do oferty marki Instal – Projekt dołączyły nowe grzejniki. Tubus i Afro szczególnie polecane są do wnętrz publicznych. Grzejnik Tubus dostępny jest w kilkuset kombinacjach i z pewnością dopasuje się do każdego pomieszczenia i przyłącza. Może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły, czyli spełniający potrzeby każdego wnętrza. Dostępny w 37 kolorach. Afro z kolei to grzejnik znakomicie pasujący do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz.

Czajnik, toster oraz automat do gotowania jaj serii Style są dostępne w dwóch nowych wersjach. Czajnik wchodzący w skład serii ma pojemność 1,2 l. Toster z kolei, dzięki funkcji automatycznego wyłączania w przypadku zaklinowania pieczywa sprawia, że nigdy nie poczujemy z kuchni zapachu przypalonej grzanki. Automat do gotowania jaj gwarantuje zaś, że jajka zawsze będą ugotowane tak, jak sobie tego zażyczymy.