NBP: Ceny mieszkań w Polsce będą spadać

| Aktualizacja:

Na rynku jest wiele mieszkań, a deweloperzy wciąż budują nowe. Może to spowodować szybszy spadek cen oraz problemy sektora budowlanego - wynika z raportu Instytutu Ekonomicznego NBP. Rynkowi mieszkaniowemu nie grozi jednak załamanie - uważają analitycy.

wróć do artykułu
  • ~pytacz
    (2012-07-05 17:28)
    gdzie sa wszyscy?
  • ~loko
    (2012-07-06 08:00)
    Taaaaa!!

    'ceny mieszkan beda spadac' - BO WSZYSCY WNET WYJADA Z TEGO RAJU I NIE BEDZIE CHETNYCH KUPCOW!
  • ~zuza
    (2012-07-06 12:57)
    zobaczymy jak bardzo spadna do wrzesnia i czy cos sie poprawi w temacie dostepnosci kredytow
  • ~kareen
    (2012-07-08 12:58)
    Mysle ze to kwestia najblizszych miesiecy, ze beda leciec w dol w koncu to co sie teraz dzieje w cennikach deweloperow to zakrawa o kpine. A kredyty na bank potanieja i to z innych wzgledow...
  • ~Paweł
    (2012-07-08 15:59)
    Tam gdzie mają być tanie tam są w wielkich miastach ceny są tylko chore. W mniejszych miejscowościach ceny są na rozsądnym poziomie, dzięki czemu problemów z kredytem nie ma, zresztą załatwiałem przez opena i żadnych trudności nie miałem.
  • ~ola
    (2012-07-09 20:36)
    Ceny wcale nie spadają tak drastycznie jak wszędzie się pisze. Ja zdecydowała się nie czekać z getinem zaczać działać. Mam nadzieję, że sprawa szybko zostanie ogarnięta i będę wiedziała na czym stoję
  • ~Republico
    (2012-07-10 11:55)
    Popieram Pawła w całej rozciągłości. W takim Piasecznie ceny za m2 nowego mieszkania znacznie niższe niż używanych dwudziestoletnich gdzieś bliżej syfu.
  • ~WACEK
    (2012-07-17 23:15)
    To jakiś idiotyzm należy zadać pytanie ILE PRZY TAK ZDECHŁYCH ZAROBKACH POWINIEN KOSZTOWAĆ DACH NAD GŁOWĄ?
  • ~frencz
    (2012-07-25 13:10)
    -> Republico

    Niekoniecznie. Np. Robyg od 7 lipca rusza z promocją dwustu mieszkań. Spadki do 20%. Więc Piaseczno może się schować głęboko wobec np. Żoliborza.
  • ~NINA
    (2012-11-25 17:26)
    TO RACJA CENY DOMOW I MIESZKAN W POLSCE SA ABCOLUTNIE CHORE..POROWNUJAC DOCHODY LUNOSCI-DLA KOGO ONE SA?
  • ~lmn
    (2012-11-28 18:41)
    Rynek wtorny nie lepiej - za blokowisko z wielkiej płyty ludzie cenia sa jak za nowe u dewolopera, zenada :(