Deweloper przedsięwzięcia – spółka Toroo Park wchodząca w grupy SP Invest – rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań. – Osiedle Bursztynowa to już nasza druga inwestycja w Międzylesiu. Można powiedzieć, że upodobaliśmy sobie tereny Wawra i Pragi – mówi Paweł Putkowski, z SP Invest.

Reklama

Na ostatnim, drugim piętrze zaprojektowano natomiast lokale sklepione łukowym dachem, z wnętrzami o wysokości przekraczającej cztery metry. Mimo zaledwie trzech kondygnacji w budynku przewidziano windy. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie także 18 miejsc postojowych w garażu podziemnym i 12 komórek lokatorskich. Ceny za 1 mkw. wynoszą 7900 – 8700 zł zależnie od położenia i wielkości mieszkania.

Po zakończeniu budowy teren inwestycji zostanie w całości zamknięty, a części wspólne deweloper chce zagospodarować zielenią z elementami małej architektury. Mieszkańcy będą mogli się wprowadzać w trzecim kwartale 2012 roku.

Inwestorem jest spółka celowa Toroo Park wchodząca w skład grupy kapitałowej SP Invest realizującej inwestycje na pobliskiej ul. Czarnołęckiej 24 oraz na Pradze-Południe przy ul. Krypskiej. Głównym wykonawcą jest firma Inter – Construction, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia Ebing & Partners. Inwestycję finansuje PKO BP.