Jaki o tajemniczej notatce stołecznego ratusza: To gigantyczny skandal. Gronkiewicz-Waltz reaguje

| Aktualizacja:

Z notatki podpisanej przez kierowników kluczowych biur w stołecznym ratuszu wynika, że od wszystkich decyzji komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, niezależnie jakiej treści, należy składać sprzeciw; to gigantyczny skandal - powiedział we wtorek przewodniczący komisji Patryk Jaki.

wróć do artykułu
  • ~Wieko 64
    (2018-08-08 18:51)
    Byle-Jaki, bylejaki. Kibol,uwierzył, że skoro jest z PIS to wszystko może. Ludzie drugiego sortu i wszyscy którym na sercu leży dobro Warszawy pokażcie temu przybłędzie, gdzie jego miejsce. Wór pokutny i won do Opola. Tam już pokazał jak obstawić stanowiska dla rodziny. I co mamy patrzeć na import wszelkiej maści "fachowców" z Opola i okolic. Dziękujemy!!!!
  • ~:)
    (2018-07-13 11:28)
    jestem ciekaw jak wzrosną ceny za rządów jakiego w warszawie bo z czegoś trzeba będzie brać na te obiecanki i z czego budżet miasta na to wezmie?
  • ~Greg
    (2018-07-10 16:26)
    Panie Jaki...stajesz się Pan Nejmarem polityki ...co byś nie zrobił i powiedział w tle Trzaskowski, Waltz, Tusk i PO... kiedyś będziesz chciał zrobić coś dobrego...a i tak każdy będzie to brał za Neymarzenie...
  • ~opolanin
    (2018-07-10 16:17)
    Warszawiaki popytajcie u nas w Opolu jakie są opinie o Jakich. Za PIS ojciec kibola Jakiego został dyrektorem zakładu miejskiego nie mając kwalifikacji. Popytajcie co się tam dzieje w tym zakładzie usług miejskich. Popytajcie co się dzieje z tymi mającymi odwagę głośno krytykować Jakich. To samo będzie w Warszawie bo nigdy jeszcze człowiek z PIS nie zrobił nic dobrego dla społeczeństwa oprócz tragedii i śmierci kilku osób.
  • ~nina
    (2018-07-10 15:34)
    Jaki to jest pustak.
  • ~J.b.
    (2018-07-10 15:25)
    Szkoda ze w Warszawie nie ma juz warszawiakow—pozostali tylko prominenci afer i urzednicy majacy tylko wlasne interesy na uwadze.Dla nich to PO jedyna nadzieja.
  • ~Geniitaliusz
    (2018-07-10 14:14)
    Trzaskowski ma mój głos bo nie chwali się tym, że przykłada rękę do jedzenia a więc pośrednio mordowania zwierząt i ma swoją ławeczkę na którą zaprasza działaczy Partii Oszustów.
  • ~Bingo
    (2018-07-10 14:10)
    byle-jaki z powrotem do budy. Niech dalej podlizuje się jarkowi. Warszawa nie da się PiSuarom.
  • ~a-go
    (2018-07-10 13:42)
    Pan Jaki, to totalne nieporozumienie. Jaka jest grupa docelowa kampanii prowadzonej w tak żenująco żałosnym stylu, bo chyba nie mieszkańcy jednej ze stolic europejskich. Jak można pozytywnie oceniać kandydata, który swoich potencjalnych wyborców traktuje jak intelektualne zera, które niczego nie rozumieją i nie są zdolne do samodzielnego myślenia? Mi byłoby po prostu wstyd zachowywać się w ten sposób, ale temu panu nie jest wstyd, bo on nawet nie jest w stanie tego dostrzec i zrozumieć. Prymitywny karierowicz płynący na pisowskiej fali doskonale wpisujący się w klimaty swojego środowiska.
  • ~screwer
    (2018-07-10 13:04)
    Skandal to Komisja Smoleńska i kasa rozdawana kościołowi. Należy się komisja śledcza.
  • ~jaki fejkmiszcz
    (2018-07-10 12:47)
    Walka tego kandydata o wygraną w wyborach samorządowych w wykonaniu niejakiego Jakiego jest wyjątkowo nieczysta. Jak Jaki zresztą z resztą partyjną.
  • ~wielgus k
    (2018-07-10 12:39)
    Wybieram Czaskoskiego to przecież HGW z brodą
  • ~sic.
    (2018-07-10 12:10)
    Gigantycznym skandalem na miare 100lecia jest to ze taki pisowski lajdak, dersiarz, zero jest w polskiej polityce... co za ludzie go wybrali ? No ale po tych pisowskich wyborach latwo stwierdzic im wiecej klamstwa i nienawisci tym lepiej.
  • ~Xięgowy
    (2018-07-10 11:53)
    Jaki — krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.
  • ~hey
    (2018-07-10 11:51)
    Skandalem jest, że " byle jaki" kibol stadionowy z Opola chce zostać prezydentem Warszawy. Mam nadzieję, że Warszawiacy nie zwariowali !!!
  • ~CONDOR
    (2018-07-10 11:46)
    Panie Jaki, niech Pan się martwi szkodami jakie Pan wyrządził Polsce swoją bezmyślną nowelizacją ustawy o IPN, a Warszawę niech Pan zostawi Warszawiakom, takim jak p. Śpiewak. Obejdzie się bez Pańskiej "pomocy" - pokazał Pan już do czego Pan jest zdolny.
  • ~Mariusz
    (2018-07-10 11:40)
    Nienawidzę polaków.Ludzie gdzie wasze oczy? Nie widzicie że jedyny rozsądny to pan Trzaskowski?
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-07-10 11:39)
    Ależ od tego PO=lackiego trollingu wali jak z afrykańskiej chaty!!!
  • ~JUK to "fe" po angielsku
    (2018-07-10 11:29)
    Co jest "skandal" to ze taki jaki "JAKI" z prymitwna uroda imigranta co sprzedaje kebaby na ulicy ma rzadzic warszawa
  • ~warszawiak
    (2018-07-10 11:25)
    czy bedzie komisja w sprawie okradzenia Skokow przez PIS na 6 miliardow zl?

Może zainteresować Cię też: