Kurator spadkobiercy kamienicy przy Łochowskiej 38 był dyrektorem biura prawnego SKW. "Ośmielę się zapytać, jaki to ma związek?"

| Aktualizacja:

Byłem radcą prawnym w szeregu służb, w latach 2008-2015 byłem dyrektorem biura prawnego Służby Kontrwywiadu Wojskowego - zeznał we wtorek przed komisją weryfikacyjną Zbigniew Lichocki, kurator ws. kamienicy przy Łochowskiej 38.

wróć do artykułu
  • ~Stiff
    (2018-02-04 12:50)
    W Polsce jeżeli ktoś chce dl€go żyć powinien sobie wynająć kuratora swojej kamienicy . Wtedy spokojnie dożyje nawet 150 lat
  • ~raz dwa trzy
    (2018-01-30 21:38)
    Oto polska mafia: sędziowie, kuratorzy i służby specjalne....... Czyli nadzwyczajna kasta albo "elyty" III RP....
  • ~FRED
    (2018-01-19 12:01)
    TAKICH ZŁODZIEI I BANDYTÓW - POWINNO SIĘ NA NICH WYKONYWAĆ WYROKI PUBLICZNIE POWIESIĆ ***** NA HAKU ZA PODNIEBIENIE I NIECH WISI AŻ USCHNIE I ROZDZIOBIĄ GO KRUKI I WRONY - TO DZIESIĄTY BY SIĘ BAŁ .
  • ~Stiff
    (2018-01-17 15:07)
    Związek jest tow. pułkowniku wszyscy go widzą
  • ~andy
    (2018-01-17 13:11)
    SKW to firma do łapania szpiegów na terenie Polski. W czasie gdy opisane fakty miały miejsce, w Warszawie rosyjscy agenci byli na terenie bazy SKW zaproszeni przez stronę polską. No, ale kamienice to sprawa ważniejsza chyba?
  • ~agent
    (2018-01-17 11:03)
    czy to adamowicz -prezydent gdanska odnalazl spadkobiercow Pawlaka wlasciciela warszawskiej kamienicy ?adamowicz musial POratowac gronkiewicz -waltz z opresji .Gdansk i Warszawa to miasta cudow za sprawa ich prezydentow w otoczce sluzb .
  • ~koszer
    (2018-01-17 10:48)
    Co za bagno SKW to ruska agentura i to wszystko bylo tolerowane
  • ~qa
    (2018-01-17 07:49)
    Najlepszy był ten wcześniejszy występ przed komisją tej pani radcy prawnej .Zdaje się ,że ona dopiero siedząc na tym miejscu dla świadków ,zrozumiała w czym brała udział.Widać było przerażenie w oczach.Ciężka sprawa z państwa teoretycznego zrobić państwo prawa.
  • ~www
    (2018-01-17 07:37)
    Lichocki rżnie głupa.
  • ~Czy w Polsce może być gorzej???
    (2018-01-17 07:36)
    - Nie! - Bo jak by mogło - to już dawno by było! ---------------- A teraz zapytam - czy w Polsce może być lepiej??? - Nie! - Bo jak by mogło - to już dawno by było!!!
  • ~Londoner
    (2018-01-17 06:00)
    Powinien byc powszechny bunt obywateli i zaprzestanie placenia podatkow. Tlum powinien udac sie pod ratusz i wywiesc smiecie na ***** do Kabat. Jak to drzewiej bywalo.
  • ~Na polu PRLu
    (2018-01-17 05:59)
    Ośmielę się zapytać jaki to ma związek skoro g ó w n a nikt nie tyka nawet patykiem......
  • ~Do przeżucania ***** na cele charytatywne...zapraszam
    (2018-01-17 05:01)
    2008-2015 .....rozkwit handlem żywym towarem przez bękarty PRL.......zielona wyspa...a po tym +500 ...........o jej
  • ~A ja się zapytam, co spowodowało. że 'miasto'
    (2018-01-17 04:28)
    przez kilkanaście lat aktywnie i niezwykle intensywnie poszukiwało właściciela akurat tej nieruchomości przy ulicy Łochowskiej 38 i że w końcu sąd ustanowił kuratora dla Józefa Pawlaka, a wybór padł akurat na Zbigniewa Lichockiego - chociaż prawników w Warszawie są tysiące!?
  • ~To przecież zupełnie naturalne, że ów Lichocki
    (2018-01-17 04:17)
    - jako Zbigniew Paweł - był kuratorem Pawlaka! Podobnie naturalna sytuacja by zresztą wystąpiła, gdyby ów Pawlak nazywał się Zbigniewski!
  • ~Rydzyk biznesmen z Torunia
    (2018-01-17 04:14)
    ********* Trolle bedzcie wczesniej czy pozniej siedziec za kolaboracje z Bolszewia
  • ~Do recyklingu
    (2018-01-17 04:09)
    Należało zadać pytanie ilu jeszcze PRLowskich biznesmenów funkcjonuje i kto ich sponsoruje,,,,,,,mentalności knurów PRL nie da się tak łatwo zmienić.........w ptasich rozumkach zasianych przez bolka....
  • ~Po nitce do kłębka w końcu dojdziemy, że
    (2018-01-17 04:09)
    ów zmarły Pawlak był stryjecznym dziadkiem Waldemara Pawlaka, który wzbogacił się tylko dzięki dziedziczeniu warszawskich kamienic, a pomówienia o związek z aferą gazową są bezpodstawne!
  • ~~.
    (2018-01-17 03:53)
    Jeśli sędzia wziął, prokurator wziął, bo adwokat przestępcy wziął i umiał się podzielić, to co ma do powiedzenia ofiara? Ilość ustawionych procesów w PO lionie porażała!!! Odwołania zeznań przez kilkudziesięciu świadków, śmierć "samobójcza" świadków koronnych, uniewinnienia ewidentnych przestępców, procesy ciągnące się latami do przedawnienia. Szukajcie durniów w kibucach. Tu w Polsce dłużej te wasze numery nie przejdą.
  • ~Sr al is Maz ga lis Referendus Du pt us czyli
    (2018-01-17 03:50)
    skrzyżowanie du py z krzesłem! --- A ja tak z głupia frant zapytam z tej okazji, dlaczego "sejm" nie powraca do jednej z najpilniejszych spraw do załatwienia - czyli nie anuluje w trybie natychmiastowym (nawet podczas nocnych obrad na sali kolumnowej!) ustawki nr 1066 o tak zwanej "bratniej unijnej pomocy" - czyli przyzwolenia na to, żeby Polaków pacyfikowały podczas legalnych zgromadzeń i strzelały do nas ze swojej własnej "legalnie wwiezionej" broni i własną ostrą amunicją rozmaite wrogie nam służby w rodzaju Gest apo i Legii Cudzoziemskiej! - Jest to de facto akt ubezwłasnowolnienia Polaków i państwa polskiego, zgłoszony osobiście przez Tuska do Sejmu na druku nr 1066, a po "uchwaleniu" podpisany przez Bula, przewidujący możliwość uczestniczenia 200 (a kto ich tam wtedy będzie liczył?!) zagranicznych funkcjonariuszy (czyli "ludzików" rozmaitej maści!) w operacjach pacyfikacyjnych na terenie Polski w przypadku "rozruchów" i „zgromadzeń”. Mogą oni w myśl tej "ustawy" legalnie (!) przebywać na terytorium RP do 90 dni (a kto sprawdzi, jak długo "przebywają"?)! - Przyznano im "prawo" do wwiezienia własnej broni i amunicji (jakiej broni i ile tej amunicji?) i do jej użycia!!! Słowem – pacyfikować nas będą nie tylko tubylczy bezpieczniacy od Du ka cza i Maz guły, ale również Ge sta po, St asi, FSB lub Mo sad.

Może zainteresować Cię też: