Karczewski wyprowadził się z rządowej willi. "Trzy malutkie pokoje..."

| Aktualizacja:

Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu wyprowadził się z rządowej willi przy ul. Parkowej. Teraz będzie mieszkał na warszawskim Powiślu. 

wróć do artykułu
  • ~Lucyna
    (2019-12-02 15:48)
    Wynajmij pokój na godziny u Banasia...
  • ~Karczewiok, i tak nie czytałeś....
    (2019-12-02 15:39)
    Jak żyć????..... Matko wolsko kaczyńsko.... Jak????
  • ~ottoo
    (2019-12-02 15:43)
    G... nas to obchodzi p.Karczewski.
  • ~Jozefina22
    (2019-12-02 15:53)
    JA CIE NIE MOGĘ -LUDZIE JAK TU SIĘ POMIEŚCIĆ,TRAGEDIA NO TRAGEDIA. JAK MOŻNA WYRZUCAĆ Z WILLI TAKIEGO WIELKIEGO SENATORA MARSZAŁKA-TAKIEGO PRAWEGO I SPRAWIEDLIWEGO
  • ~Gacie leca z wiatrem
    (2019-12-02 16:14)
    Nomenklatura PiS ma slabosc do luksusu...
  • ~jolka z zakopca 4x500+
    (2019-12-02 16:28)
    Biedny Człowiek !
  • ~mkk
    (2019-12-02 17:01)
    Strasznie współczujemy marsz. Karczewskiemu. Doprawdy: okropne warunki. Ale może poprosi prez. Banasia (o którym mówił "kryształ"), to mu w którymś jego domku nieprywatnym da kwaterę? Albo synek prez. Banasia przytuli laudatora taty w swoich nieruchomościach?
  • ~~Józek bezdomny
    (2019-12-02 15:57)
    oh ! jaka bida, bardzo mi przykro
  • ~mim
    (2019-12-02 16:09)
    ni to konował,ni to polityk,nic nie jest dane na zawsze! A na przyszłość radzę trochę więcej pokory i umiaru.
  • ~M
    (2019-12-02 17:45)
    Krysztalowy Karczewski - PiS w pigulce
  • ~sic.
    (2019-12-02 18:29)
    Gdzie bedzie mieszkac ta cannalia - Polakow to nie obchodzi ... swinia zostanie na zawsze swinia. niestety.
  • ~Zrozpaczony funkcjonariusz
    (2019-12-02 20:03)
    Boże, boże, bożenko, jak można tak potwornie dręczyć wiernych rycerzy dojnej... przepraszam dobrej zmiany?!! Oburzające! Najpierw nieszczęsny towarzysz Gowin, zmuszony do przymierania głodem za nędzne 10tys PLN miesięcznej wypłaty, potem towarzysz Glapiński zmuszony przez nieludzkie społeczeństwo do obcięcia sobie premii z 50 tyś do niecałych 15 ysi i zatrudnienia tylko (tylko, powtarzam!) dwóch osobistych asystentek od obsługi gałki, potem towarzysz Kuchciński, któremu te wilki a nie ludzie zabrali stołek bo z biedy że go na pociąg nie było stać to musiał rządowym samolotem do Krakowa latać żeby go milutka, młodziutka ukraineczka w niedoli pocieszyła, a teraz towarzysz Karczewski skazany na gnieżdzenie się w TYLKO trzech pokojach z kuchnią. Gorze mi, gorze, jakie męki i straszliwe niewygody znoszą ci pisowscy bohaterowie naszych czasów!
  • ~Takaprawda
    (2019-12-02 19:21)
    Ciesz sie pan z tych 3 pokoikow. Przed toba jeszcze perspektywa jednego pokoiku rzadowego z widokiem na niebo na tle kratownicy.
  • ~Ryszard
    (2019-12-02 17:56)
    Teraz z powodu ciasnoty będzie p. Marszałek musiał wystawiać buty na klatkę schodową.
  • ~kręciołek
    (2019-12-02 16:57)
    jakie biedactwo, wszystko takie małe
  • ~Z.O.
    (2019-12-02 17:55)
    Trzy malutkie pokoiki. No rozpłakałem się.
  • ~prawd boli
    (2019-12-02 17:50)
    W koncu niech sie wezmie za robote za mieszkanie trzeba placic a nie zerowac na podatniku DO ROBOTY LENIU PRACOWAC DLA IDEI
  • ~sic.
    (2019-12-02 22:17)
    Posiadanie wielu ksiazek nie swiadczy niestety o madrosci - jak widac i inteligencja i madrosc w jego wypadku to najslabsze strony jego osobowosci. Karcewski to czlowiek, ktory w wolnej polsce zostanie osadzony i skazany za swoja dzialalnosc sejmowa, za bezprawie zostaie skazany.
  • ~teo
    (2019-12-02 17:40)
    ... a nie lepiej na działkach ... dać przykład roszczeniowemu suwerenowi...
  • ~Wuj Dobra Rada (nadzorcza)
    (2019-12-02 18:28)
    Karczu, ty wal do Kryształa Banasia jak w dym! On ma multum pokoi do wynajęcia dla zmęczonych wędrowców jak ty. I jeszcze obsługa do tego co to i masażyk zrobi i coś ekstra. A wszystko za psie pieniądze, bo podatków od tego płacić nie musiał. Będziesz się czuł jak w domu!