Karczewski wyprowadził się z rządowej willi. "Trzy malutkie pokoje..."

| Aktualizacja:

Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu wyprowadził się z rządowej willi przy ul. Parkowej. Teraz będzie mieszkał na warszawskim Powiślu. 

wróć do artykułu
  • ~scandarkken
    (2019-12-05 06:29)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny pr𝚘jеkt dla dorosły𝚌h, którzy 𝚌hсą znalеźć pаrtnеra sеksualneg𝚘
  • ~nie kryształowy lecz nie kradnący osobnik
    (2019-12-04 18:04)
    Stanisławie należy ci się kryształowa komnata u kryształu ludzkiej uczciwości . Sądzę ,że nawet św Franciszek nie dorasta do twojego kryształowej postaci .
  • ~and
    (2019-12-04 17:19)
    To znaczy że do władzy się idzie po wygodne życie na koszt podatnika.
  • ~putto
    (2019-12-04 16:18)
    Może mieszkać u kryształowo pancernego Banasia lub u ciepłego człowieka z Białorusi
  • ~Ulla
    (2019-12-04 11:11)
    O jeden pokój za mało, bo gdzie zawiesi swój portret?
  • ~Karmen
    (2019-12-04 09:50)
    Od sepleniącego dziecka ta chłopina była wychowywana w Pałacach rodzinnych. A tu dla idei płacą chłpopinie tylko za trzy pokoje. TRAGEDIA .
  • ~Liza
    (2019-12-04 07:59)
    Po prostu chcial sie pochwalic ze ma duzo Ksiazek, a wy zaraz jedzie po nim ! jest okres świateczy, powinna zapanowac zgoda ew. cisza, a dajecie sie podprowadzac medię, ludzie chociaz wiedze z filmow na yutube czerpiecie, czy z zapisanych przez redaktorow art, im placa za to co pisza, a wy angazujecie emocje, nie potrzebne zupelnie
  • ~wkp
    (2019-12-04 06:44)
    A może tak dla idei zamieszkać na dworcu ?
  • ~ELKKA
    (2019-12-03 23:54)
    wynająć dom u banasia - będzie taniej
  • ~JKP
    (2019-12-03 12:19)
    Mam nadzieję, że jak się skończy dojna zmiana, to tacy jak on w jednym pokoiku w kilka osób i klawisz przez wizjer do mieszkanka będzie zaglądał.
  • ~JKP
    (2019-12-03 12:15)
    Pal sześć być tym marszałkiem, ale żeby choć willę zostawili. Albo dali nową na zawsze.
  • ~sdrt
    (2019-12-03 10:48)
    A pani Gosiewskia uspokaja nas że z prezesem wszystko w porządku i nie należy się martwić ale my i tak strasznie się martwimy oj strasznie ! I czuwanie w kościele oraz .kto pierwszy da mszę na Jasne Gorze ?
  • ~Krzysztof Długosz
    (2019-12-03 10:41)
    Biedaczek ja jestem niepełnosprawny - ofiara oszustwa i ciężko pracuje moja prawdziwa na moim kanale youtube pod moim imieniem i nazwiskiem
  • ~Yajo
    (2019-12-03 08:35)
    Można było napisać, że tym sposobem "sprzeniewieżono" ponad 200 tysięcy złotych netto za 3 lata. A to były pieniądze z naszych podatków.
  • ~Ciocia Klocia
    (2019-12-03 05:54)
    O, jak mu wspolczuje, 3 malutkie pokoje, a ja mam 4 duze pokoje 2 balkony, i ogrodek z pieknymi rozami, hortensjami, rododendronami. Iawenda itd! No gdzie tu sprawiedliwosc, bo ja tylko 40 lat w szpitalu pracowalam a on taki wielki polityk.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-12-03 00:17)
    Żałosny PiSbolszewik Karczewski boleśnie przeżywa oderwanie ( częściowe !!!! ) od koryta !!! A co będzie jak trzeba się będzie wziąć za uczciwą robotę ?! Dopiero będzie skowyt !!!
  • ~antymafiozo
    (2019-12-03 00:15)
    w jednym pokoiku kapcie, w drugim gatki, w trzecim berecik, a rozum za progiem
  • ~sic.
    (2019-12-02 22:17)
    Posiadanie wielu ksiazek nie swiadczy niestety o madrosci - jak widac i inteligencja i madrosc w jego wypadku to najslabsze strony jego osobowosci. Karcewski to czlowiek, ktory w wolnej polsce zostanie osadzony i skazany za swoja dzialalnosc sejmowa, za bezprawie zostaie skazany.
  • ~krzyhoo1
    (2019-12-02 22:05)
    A w Biedronce papier toaletowy 24 rolki po ca 18PLN
  • ~nina
    (2019-12-02 20:47)
    Biedaczek tylko trzy male pokoje,jest senatorem i moze mieszkac w hotelu sejmowym, za te trzy pokoje to my placimy z naszych podatkow. Zarozumialy,ciniczny burak.