Właściciele działek nie uciekną przed rentą planistyczną. "Chodzi o zabezpieczenie interesu publicznego"

Na nowych przepisach dotyczących gospodarowania przestrzenią stracą osoby, które będą chciały sprzedać swoją działkę po zmianie planu miejscowego.

wróć do artykułu
 • ~Tedd
  (2019-06-20 00:43)
  i jak tu nie głosować na Korwina?
 • ~Loki
  (2019-06-17 23:04)
  to kolejny sposób kolegów mordercy z Mrowin na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi.
 • ~hańba i zdrada
  (2019-06-17 18:36)
  w wolnej Polsce wolni są tylko solidarni gangsterzy i ich przekręty.zniszczyli cały państwowy przemysł i handel porozdawali bandytom, okupantom ziemię która należała do państwa i była własnością narodu a teraz jak nie ma pieniędzy jak w każdym kapitalistycznym kraju to interes publiczny.
 • ~Morawiecki pod sąd !!
  (2019-06-17 09:11)
  Jak Morawiecki i jego znajomi działki od Kościoła kupowali i się bogacili. Dziś wszyscy odmawiają odpowiedzi. Dlaczego Mateusz Morawiecki odsprzedał część działki kupionej po okazyjnej cenie od Kościoła i odkupił ją potem, płacąc aż dziesięć razy więcej? Ani dzisiejszy premier, ani jego znajomi nie chcą o tym rozmawiać. Miesiąc temu opisaliśmy zakup przez Morawieckiego 15-hektarowej działki - wartej dziś nawet sto razy więcej. Podobne grunty po równie atrakcyjnych cenach kupili od Kościoła znajomi dzisiejszego szefa rządu PiS. Morawiecki w 2002 r. zapłacił 700 tys. zł za działkę wrocławskiej parafii garnizonowej. Niedługo później za 190 tys. sprzedał jej kawałek biznesmenowi Bogdanowi Szagdajowi. A potem ten sam kawałek odkupił z dziesięciokrotnym przebiciem – za 1,9 mln zł. O co tu chodzi?