Publicysta Radia Maryja nie ma pieniędzy na mieszkanie. Oko.press: Lokale w okolicy są warte ok. 1 mln zł

Stanisław Michalkiewicz prosi o wsparcie. Publicysta Radia Maryja przyznaje, że nie ma pieniędzy na wykup mieszkania.

wróć do artykułu
  • ~Mnietteck
    (2019-03-22 10:48)
    Ja się chętnie dołożę. To jeden z nielicznych trzeźwo myślących publicystów. Do tego wykształcony, oczytany człowiek, prawnik i były sędzia. Widać, że głęboko na sercu leżą mu sprawy naszej ojczyzny. Tacy ludzie powinni być w polityce, a nie jakieś szumowiny, co w życiu nie zaznały prawdziwego życia a do polityki idą po łatwe pieniądze.
  • ~~~
    (2019-03-22 10:58)
    buhaha... Jeden z Naczelnych Goebbelsów Katolickiej Rzeczpospolitej nie ma gdzie mieszkać?!! Plebanie powinny stać otworem, wraz z utrzymaniem i opierunkiem. Toż to "skarb narodowy" dla ePiSkopatu i "prawdziwych Polaków"
  • ~sic.
    (2019-03-22 10:48)
    A co Rydzyk mu nie da ???? Jest przeciez bogaty ... nieprzyzwoicie ... albo niech prosi spolke Srebrna, Kaczynski rozdaje po 50 tys.
  • ~onan
    (2019-03-22 11:11)
    w rydzykowych mediach też ogłosił swój apel , czy za duża konkurencja? bo w środowisku moherów tylko od staruszków pieniądze może wyłudzać pazerny toruński grzyb?!
  • ~Weteran
    (2019-03-22 11:09)
    Chamstwo. Wstydu nie ma za grosz.
  • ~Wierny
    (2019-03-22 11:12)
    Panie Michalkiewicz, prosze nie skomlec i oczekiwac jakichs datkow i przekazow pienieznych od wiernych. W rydzykowych mediach pracuje sie za Bog zaplac i Pan dobrze o tym wiedzial i wie. Niech Maryja ma Pana w swojej opiece !
  • ~Dark
    (2019-03-22 10:57)
    Jak widać sprawiedliwość jest czasami ... cham i lizus PiS i Rydzyka zamias pracować postanowił obrażać ludzi na antenie a teraz prosi o pomoc ... Rydzyk dostaje luksusowe samochody więc niech się do niego zwróci :)
  • ~Sznycel
    (2019-03-22 10:56)
    niech zmieni prace
  • ~doradca
    (2019-03-22 11:48)
    jak nie ma pieniędzy to niech nie kupuje, albo zmieni pracę i weźmie kredyt
  • ~pacan
    (2019-03-22 10:57)
    to drugie mi sie podoba pod most lazego
  • ~qwe123
    (2019-03-22 11:44)
    Ja sie dołożę. Jeden z najbardziej inteligentnych publicystów, dobrze wykształcony. Współautor projektu konstytucji, która zakładała wolny rynek w Polsce oraz poszanowanie praw jednostki. Popieram!
  • ~encyklopedia
    (2019-03-22 12:56)
    Co do jednego nie ma watpliwosci. Michalkiewicz ma ogromna wiedze na rozne tematy.
  • ~Xdddd
    (2019-03-22 12:22)
    To tylko oznacza ze nie kradnie Bo zlodzieje maja miliony
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,...,,,...,
    (2019-03-22 12:12)
    Ile mu brakuję ? Zrzucę się - dam dychę , albo nawet dwie. Fajnie komentuje , lubię go.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-03-24 00:43)
    Jak można wypędzić na bruk takiego człowieka? A możer to spisek wiadomych sił? Mam nadzieję że ruszy narodowa akcja Michalkiewicz zasługuje nie tylko na mieszkanie ale na małą willę, tak jak Sienkiewicz dostał Oblengorek a Piłsudski domek w Sulejowie. Gdyby kazdy Polak dał. złotówkę rozwiązalibyśmy nie tylko problem pana Michalkiewicza ale także zakończyli budowe Świątyni Opatrznościowi oraz wlokące się od lat budowy wielu plebani w Warszawie.
  • ~karla
    (2019-03-22 17:48)
    popieram bardzo ładny apel
  • ~Kontemplyta
    (2019-03-22 15:53)
    I ma Redaktor Michałkiewicz rację. Cała sztuka to ominąć w życiu szerokim łukiem takie prowokujące panieny jak Świrung-Fajfus Przerwa-Znówbajer. Kokę w listkach pogryza nawet na mównicy sejmowej, a nie wiedząc gdzie była wieczorem za 10 lat sobie przypomni molestowanie na plebanii.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-03-22 22:28)
    Haha ale tu frustratów - kto nie chce nie płaci, DGP dziękuję za nagłośnienie sprawy, ja już przelew zrobiłem i Pan Stanisław powinien mieć go dziś na koncie.
  • ~Polska
    (2019-03-22 16:25)
    No jakby należał do tej słynnej trojańskiej złotej kliki i do tego co uciek na złotym koniu do Brukseli to nie musiałby prosić W Polsce są tacy co mają 250 000 000 000 mieszkają w pałacach tu Nie trzeba wymieniać po nazwisku nie chłopcy z PO
  • ~Anielka