Publicysta Radia Maryja nie ma pieniędzy na mieszkanie. Oko.press: Lokale w okolicy są warte ok. 1 mln zł

Stanisław Michalkiewicz prosi o wsparcie. Publicysta Radia Maryja przyznaje, że nie ma pieniędzy na wykup mieszkania.

wróć do artykułu
  • ~Mnietteck
    (2019-03-22 10:48)
    Ja się chętnie dołożę. To jeden z nielicznych trzeźwo myślących publicystów. Do tego wykształcony, oczytany człowiek, prawnik i były sędzia. Widać, że głęboko na sercu leżą mu sprawy naszej ojczyzny. Tacy ludzie powinni być w polityce, a nie jakieś szumowiny, co w życiu nie zaznały prawdziwego życia a do polityki idą po łatwe pieniądze.
  • ~sic.
    (2019-03-22 10:48)
    A co Rydzyk mu nie da ???? Jest przeciez bogaty ... nieprzyzwoicie ... albo niech prosi spolke Srebrna, Kaczynski rozdaje po 50 tys.
  • ~Sznycel
    (2019-03-22 10:56)
    niech zmieni prace
  • ~pacan
    (2019-03-22 10:57)
    to drugie mi sie podoba pod most lazego
  • ~Dark
    (2019-03-22 10:57)
    Jak widać sprawiedliwość jest czasami ... cham i lizus PiS i Rydzyka zamias pracować postanowił obrażać ludzi na antenie a teraz prosi o pomoc ... Rydzyk dostaje luksusowe samochody więc niech się do niego zwróci :)
  • ~~~
    (2019-03-22 10:58)
    buhaha... Jeden z Naczelnych Goebbelsów Katolickiej Rzeczpospolitej nie ma gdzie mieszkać?!! Plebanie powinny stać otworem, wraz z utrzymaniem i opierunkiem. Toż to "skarb narodowy" dla ePiSkopatu i "prawdziwych Polaków"
  • ~r 57
    (2019-03-22 11:04)
    Wiceminister podał też przeciętne miesięczne świadczenie dla sędziów w stanie spoczynku oraz osób, które pobierały uposażenie rodzinne po zmarłych sędziach. W roku 2012 kwota ta wynosiła 6 tys. 667 zł, natomiast w 2016 roku – 8 tys. 189 zł.
  • ~Weteran
    (2019-03-22 11:09)
    Chamstwo. Wstydu nie ma za grosz.
  • ~onan
    (2019-03-22 11:11)
    w rydzykowych mediach też ogłosił swój apel , czy za duża konkurencja? bo w środowisku moherów tylko od staruszków pieniądze może wyłudzać pazerny toruński grzyb?!
  • ~Wierny
    (2019-03-22 11:12)
    Panie Michalkiewicz, prosze nie skomlec i oczekiwac jakichs datkow i przekazow pienieznych od wiernych. W rydzykowych mediach pracuje sie za Bog zaplac i Pan dobrze o tym wiedzial i wie. Niech Maryja ma Pana w swojej opiece !
  • ~Polak i katolik
    (2019-03-22 11:28)
    HAHAHAHAHAHAH!
  • ~Marek_F
    (2019-03-22 11:34)
    Ojciec dyrektor nie pomoże??? - dostał co najmniej 100 milionów z naszych podatków.
  • ~xxxx
    (2019-03-22 11:35)
    Ukłony do Rydzyka , niech wesprze
  • ~qwe123
    (2019-03-22 11:44)
    Ja sie dołożę. Jeden z najbardziej inteligentnych publicystów, dobrze wykształcony. Współautor projektu konstytucji, która zakładała wolny rynek w Polsce oraz poszanowanie praw jednostki. Popieram!
  • ~doradca
    (2019-03-22 11:48)
    jak nie ma pieniędzy to niech nie kupuje, albo zmieni pracę i weźmie kredyt
  • ~pacjent PiSowskiej kliniki
    (2019-03-22 11:52)
    Piszecie zeby Rydzyk pomogl .... ale on jest przeciez biedny jak mysz koscielna.
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-03-22 11:58)
    NIE SE WYŁUDZI ODSZKODOWANIE OD KK ZA MOLESTOWANIE SKORO TO TAKIE PROSTE. W CZYM PROBLEM?
  • ~yan
    (2019-03-22 11:59)
    Na drzewo !! Do swoich !! Ogony czesać !!
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,...,,,...,
    (2019-03-22 12:12)
    Ile mu brakuję ? Zrzucę się - dam dychę , albo nawet dwie. Fajnie komentuje , lubię go.
  • ~Xdddd
    (2019-03-22 12:22)
    To tylko oznacza ze nie kradnie Bo zlodzieje maja miliony

Może zainteresować Cię też: