Publicysta Radia Maryja nie ma pieniędzy na mieszkanie. Oko.press: Lokale w okolicy są warte ok. 1 mln zł

Stanisław Michalkiewicz prosi o wsparcie. Publicysta Radia Maryja przyznaje, że nie ma pieniędzy na wykup mieszkania.

wróć do artykułu
  • ~ Piotr S
    (2019-05-30 17:14)
    PAN Michalkiewicz ma określone (dokładnie) zadania do wykonania i je dokładnie wykonuje (wentyl)
  • ~Dobry
    (2019-05-04 11:12)
    A to niech na noc idzie ze spiworem spac do KOSTNICY
  • ~Rychu
    (2019-04-03 14:18)
    Publicysta Radia Maryja prosi o pieniądze bo musi albo wykupić mieszkanie, albo je opuścić i nie bierze pod uwagę możliwości wynajęcia mieszkania, tak jak to robi wielu Polaków, którzy nie mają pieniędzy na zakup mieszkania. Prawdopodobnie uważa, jak to obecnie w modzie, że mu się należy.
  • ~pozarski
    (2019-04-03 12:23)
    Niech mu jego antysemiccy zwolennicy zaplaca. Czy oni tez bez szmalu?;)
  • ~zoom
    (2019-04-03 11:43)
    Dowodzi to jednego, że Michalkiewicz nie jest przekupny i mówi prawdę, czyli dokładnie odwrotnie jak dziennikarze i publicyści z tzw. głównego medialnego nurtu.
  • ~JKP
    (2019-04-03 10:31)
    Jak powiedział minister Szczerski 500+ jest adresowane do wszystkich. Niech popracuje nad tym.
  • ~Dzik
    (2019-04-03 05:34)
    Do opieki społecznej dziadygo !
  • ~Skuba
    (2019-04-02 23:01)
    Przepraszam... A może redaktorzy napiszą jakie to mieszkanie warte jest milion? Na ilu metrach mieszka pan Michalkiewicz? Sam czy z rodziną? Jak liczną?
  • ~Kobieta
    (2019-04-02 21:44)
    To chyba jest żart okołoprimaaprilisowy. To nie może być goła prawda.
  • ~Piotr Londyn
    (2019-04-02 18:34)
    Panie Michalkiewicz z największa przyjemnością Panu pomogę nikt w tym kraju nie na odwagi przekazywac prawdziwe informacje. 100 lat Panie Stanisławie !
  • ~monter
    (2019-04-02 18:03)
    Niech się kładzie pod mostem obok tego bezdomnego który rozdaje super limuzyny. Może się załapie na mercedesa. Będzie miał za co kupić mieszkanie.Dostał Rydzyk , powinien też otrzymać limuzynę pispapuga rydzyko- pisowska.
  • ~Izabela
    (2019-04-02 01:18)
    On prosi o pomoc smieszne i skandal nich zmieni na mniejsze w gorszej dzielnicy tam gdzie wiekszosc mieszka albo ksiadz bzmesmen mu wykupi jaki problem jak go wstyd takie cos napisac mija znajoma i dwoje dzieci miszka w Krakowie ma pikoj z kuchnia
  • ~majster
    (2019-04-01 12:19)
    Jak nie masz kasy to w twoim wieku do przytułku.
  • ~goj
    (2019-03-31 22:26)
    a ja mu pomogę
  • ~Babcia pracocholiczka
    (2019-03-31 13:54)
    Ten człowiek jeździ po świecie, zna wiele ważnych osób, ma ogromna wiedzę. Jeździ takze po Polsce z wykładami. Wstyd. Jak go nie stać ma mieszkanie za 1 mln to niech przyjedzie do zachodniopomorskiego. Tutaj deweloperzy budują domki i sprzedają np. od 460.000 zł. Stary, mądry i bez pieniędzy??? Poczytajcie na you tube jak się wymądrza o innych. Chyba sobie tak zażartował a jeżeli nie to mu sie niezłe mycie głowy należy za lekkomyślność życiową. Tadeuszek powyciągał worki z milionami gdzie się dało a ten chce go naśladować???!!!
  • ~jaga
    (2019-03-31 13:38)
    Rozwiązanie jest proste. Niech się zamieni na małe mieszkanie w taniej dzielnicy, chyba wielka płyta na Ursynowie byłaby odpowiednia.
  • ~kretyn
    (2019-03-30 19:35)
    Ja chcem zapłacić temu panu, ja chcem! Gdzie wpłacać?
  • ~rozsądny
    (2019-03-29 18:38)
    Mieszkania w okolicy w której mieszka pan Michalkiewicz są warte od 1mln w górę. Może ktoś z bogatych Polaków kupi to mieszkanie dla siebie jako inwestycję i pozwoli panu redaktorowi i jego ,zonie mieszkać tam do śmierci.A potem mieszkanie wróciłby do właściciela Gdyby fanom udało się zebrać całą kwotę i pan redaktor kupiłby to mieszkanie to stało by się ono spadkiem dla jego dzieci. A przecież to nie dla dzieci fani zebraliby pieniądze na mieszkanie.
  • ~md
    (2019-03-29 14:40)
    A tyle razy pan Stanisław jako zagorzały przeciwnik państwa opiekuńczego mówił, że każdy powinien sam o siebie zadbać, a nie wyciągać rękę.
  • ~Lech
    (2019-03-29 13:35)
    ********* dziadu!