Dziennik Gazeta Prawana logo

Ogród na dachu apartamentowca w Moskwie. Nielegalnie zbudowany przysparza problemów sąsiadom

24 kwietnia 2018, 11:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ogród na dachu
Ogród na dachu/x-news
Nagranie z drona przedstawia wyjątkowy ogród na dachu apartamentowca w Moskwie. Według relacji medialnych zbudował go pomysłowy szef wspólnoty mieszkaniowej. Problem w tym, że konstrukcja jest nielegalna.

Lokatorzy nie mogą korzystać z kompleksu i skarżą się na przedmioty spadające z góry – zanotowano lecące w dół doniczki i zabawki dziecięce. Sprawa rozstrzygnie się w sądzie, który zdecyduje co zrobić z malowniczym obiektem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj