"Różni politycy i radni interesowali się zwrotami". Komisja weryfikacyjna bada sprawę Chmielnej 70

W sprawie Chmielnej 70 zatajono szereg dokumentów przed prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz - oświadczył pełnomocnik miasta przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji. Ona sama oświadczyła, że ws. nieruchomości Chmielna 70 została wprowadzona w błąd przez ówczesnych pracowników BGN.

wróć do artykułu
  • ~Krycha
    (2017-07-13 13:10)
    Sruli Ruli. Kto tej kobiecie jeszcze wierzy? Chyba retard. Dostanie zarzuty i do kalampusza.
  • ~czekam z utęskinieniem/ osadzona/
    (2017-07-13 13:54)
    tak tak ta pani to jeden wielki błąd
  • ~Allis
    (2017-07-13 12:53)
    Nie na komisji a na konferencji jak to jest czy to zgodne z prawem A ma tyle pracy w Ratuszu.
  • ~roker perejro
    (2017-07-13 13:39)
    Duch się hajce ukazał i powiedział tymi słowy: "Mów że to nie ty,to nie twoja ręka, a nic ci nie zrobią.Komisji z tego nie będzie".
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-13 14:23)
    Haneczko w pasiaku Ci do twarzy. A kraty zastąpią firany.
  • ~observer
    (2017-07-13 14:02)
    Żenada jak zatajeniem dokumentów przez podwładnych broni się Hania. Cała Warszawa huczała od afer reprywatyzacyjnych. W tv reportaże, a ona nie wiedziała? Hanna Gronkiewicz-Waltz podobno jest profesorem prawa. Brak wiedzy jakie dokumenty są potrzebne, kompromituje ją jako prawnika i prezydenta miasta. Wynika z jej "konferencji", że wystarczy podsunąć jej dokument, a ona podpisze.....
  • ~Lis
    (2017-07-13 15:10)
    Takie jest właśnie PO , po nas choćby kamieni kupa - wstyd i hańba
  • ~kotlet
    (2017-07-13 17:02)
    Ja nie wiem ja bym sie spalil ze wstydu, zdalbym urzad jaka kanalaia musi byc ta straganiara by nadal wystepowac przed kamerami
  • ~sdf
    (2017-07-13 18:00)
    Wiele czyni, kto czyni, co może. a ta Pani nic nie uczyniła
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2017-07-13 19:16)
    Kajdany i na zeznanie za wysiedlanie z mieszkań tą POlszewiczke z RATUSZA
  • ~Hh
    (2017-07-14 13:31)
    Chmielna 70: za szynkwasem bufetowa. Polewa swoim.
  • ~Lidzia
    (2017-07-14 08:22)
    Ta kobieta powinna dawno siedziec w domu a nie rządzić! Psuje wszystko co wezmie w ręce.... PO powinno ja wyrzucic z partii!