"SE": Kukiz ma mieszkanie w Warszawie, ale i tak korzysta z hotelu sejmowego

| Aktualizacja:

Choć od 7 lat ma mieszkanie w Warszawie, to i tak Paweł Kukiz korzysta z zakwaterowania w sejmowym hotelu, za który płacą podatnicy, donosi "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Henryka
    (2017-03-15 09:18)
    palant
  • ~ew
    (2017-03-15 09:20)
    Partiokracja, dojna zmiana, "prawość" i zakłamanie.
  • ~Alinka
    (2017-03-15 09:22)
    Pseudo antysystemowiec. Doi jak jego koledzy z PiS.
  • ~ada
    (2017-03-15 09:23)
    Pamietaj Kukiz,kto mieczem wojuje ten od miecza ginie !
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-15 09:37)
    Ten gamon pograza Polske w otmentach kaczego bajora
  • ~Kajetan
    (2017-03-15 09:42)
    oj komuś zaczął ostatnio bardzo przeszkadzać Kukiz, bo teraz w mediach "głównego ścieku" widzę na niego niezłą nagonkę (choć nie ma na co , trzeba przyznać)... Chyba "Stare Kiejkuty" dogadały się z PiSem i nie chcą dzielić się z tortem z Kukizem po kolejnych wyborach, które to wybory Kukiza ugrupowanie ma duże szanse wygrać.
  • ~Hans
    (2017-03-15 09:48)
    Nie mogę uwierzyć w durnote komentujących. Czepiają się o grosze faceta, który naprawdę walczy z systemem i otworzył oczy na to czym jest partiokracja i cały ten chory system. Nie dziwne, że nic się nie zmienia. Polacy w większości to faktycznie zawistne buraki.
  • ~martusia.k_tez_nie_cnotka
    (2017-03-15 10:31)
    pasuje do dojnej zmiany. idealnie. a co na to guru yarozbaw i rydzyk: tak mieszka bez slubu coreczka kookiza. a fe!
  • ~Zieeeew...
    (2017-03-15 10:34)
    Ale afera, doprawdy. :-) Pewnie kupił to mieszkanie, gdy młoda jeszcze była za młoda, żeby na nią przepisać lokal. Lub z innego powodu wygodniej było mieć mieszkanie "na siebie".
  • ~Bzdonald Klusk... mówcie mi Bzdonek
    (2017-03-15 10:36)
    I to jest dopiero afera, a nie jakieś tam Amber Gold, czy umowa z ruskimi szpionami.
  • ~zyx
    (2017-03-15 11:03)
    Straszna afera...Reprywatyzacja w Warszawie to przy tym pikuś mały. To pokazuje , jak łatwo ludzi medialnie "wkręcić", pokazując płotkę a zasłaniając rekina.
  • ~jaś_wędrowniczek
    (2017-03-15 12:27)
    Od momentu wejścia do Sejmu Kukiza walka z systemem i establishmentem została zawieszona do odwołania...przez wyborców.
  • ~piska
    (2017-03-15 12:32)
    jeśli ktoś mia i ma mieszkanie lub dom nie powinien otrzymać mieszkania kwaterunkowego a co dopiero z dopłatą, chyba że nie pochwalił się że ma wypasiony dom. Zgodnie z zasadą każdy sobie rzepkę skrobie. I po co robić z siebie świętego??????????
  • ~Remix
    (2017-03-15 12:39)
    Ale to że mieszka tam jego corka to już nikt nie napisze i że jest to mieszkanie małe. Najlepiej teraz się na nim wyżyć bo pomaga córce naprawdę karygodne.
  • ~jaco
    (2017-03-15 12:48)
    ten gość to gorszy klon leppera
  • ~Adi
    (2017-03-15 13:27)
    to była kwestia czasu, że zaczną na niego szukać haków, słabe to ale durny lud to kupi ;/
  • ~Mika
    (2017-03-15 13:44)
    Bo on teraz z tych równiejszych! Na warszawskim Mokotowie nawet ludziom mieszkającym po 50 lat w mieszkaniu, o które dbają poprawiając jego standard, nie wydają zgody na wykup. Tu trzeba być Kukizem lub kukizopodobnym.
  • ~a
    (2017-03-15 14:43)
    Kukiz ma racje. Dlaczego ma mieszkac z corka i jej mezem. Dlaczego mu wypominaja bonifikate na mieszkanie skoro to mieszkanie jest w posiadaniu rodziny od wielu lat i bylo prawo ze mozna bylo je wykupic za niska cene. Kukiz moze tez mieszkac w sejmowym hotelu jesli jego rodzina zamieszkuje jego mieszkanie. W koncu jest liderem swojego ruchu. Na Boga! Odczepcie sie od niego.. Slyszelismy juz duzo o wielu przekretach ze strony ekipy platformersko-ludowej i nikt sie tym jakos nie przejal.
  • ~Marsupilliami
    (2017-03-15 15:25)
    Po co we trójkę. Wystarczy zapłacić za pobyt w hotelu.
  • ~Gosc
    (2017-03-15 16:15)
    Poprostu cwaniak ,ktory tez nie wiadomo czym pachnie.

Może zainteresować Cię też: