"SE": Kukiz ma mieszkanie w Warszawie, ale i tak korzysta z hotelu sejmowego

| Aktualizacja:

Choć od 7 lat ma mieszkanie w Warszawie, to i tak Paweł Kukiz korzysta z zakwaterowania w sejmowym hotelu, za który płacą podatnicy, donosi "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Widok
    (2017-11-03 15:14)
    kUKIZ ma garbaty nos, co na to ONR.
  • ~Real
    (2017-04-02 17:44)
    Hrabia. A jak ludzie mieszkają ? W jednym pokoju. A on w ilu musi ? Jaki bogacz się zrobił. Skromniś. Echo prezesa
  • ~haha
    (2017-03-28 10:52)
    niech teraz każdy kto miał bym możliwość wykupić mieszkanie za bezcen pierwszy żuci kamieniem!
  • ~adam
    (2017-03-22 09:13)
    To naprawdę jest afera.Kukiz pobil wszystkich-knajpa Sowa,Amber zrudelko,Syrenka od mieszkan,Sedzia krakowiak.To tylko niektóre,ale kukiz bije wszystkie.Adam Falkowski
  • ~bjctj
    (2017-03-19 20:31)
    Pewnie większość zachowala by się tak samo...i ja może też.. Ale Politycy maja dawać przykład... Nie oszukiwać podatników bo za x lat uderzy to w nas Ti po przy brak szacunku do prawa..i Panstwa
  • ~art
    (2017-03-19 14:32)
    Paweł K. powiedział w domu do żonki Jowy albo koniec seksu.On odparła: to chlaj dalej bo i tak seksu nie było.
  • ~Nem
    (2017-03-18 16:48)
    Nie zarobił na muzyce , to polityka jakby znalazł. Ludzie wierzą , źe jest opozycją, A on jest odnową PiSu
  • ~qqq
    (2017-03-18 14:09)
    Beznadziejny podnóżek prezesa.
  • ~Pani Rożańska
    (2017-03-18 12:36)
    PO ludziach z PIS , formacja Kukiz15 grupuje uczciwych, przyzwoitych ludzi - a Wy, zmanipulowani przez .N.-platformerski public relations nadal ufajcie łachmytom, a oni- dzięki Wam, niebotycznie będą się bogacić, Wy zaś, parobkami unijnymi zostaniecie do końca swojego życia.
  • ~teo
    (2017-03-18 11:04)
    nie robcie jaj zadna afera
  • ~Stróże złodziejami
    (2017-03-17 06:46)
    Wiedzą że to ostatnia ich kadencja i każdy rabuje Polskę jak tylko może i jaki dostęp do majątku narodowego posiada.
  • ~ksiundz proboszcz juz sie zbliza
    (2017-03-16 23:02)
    Taki z niego polityk jak i muzyk, beztalencie ale wszędzie się wkręci
  • ~renata
    (2017-03-16 19:07)
    srebrna,skoki itd itp
  • ~GPU
    (2017-03-16 17:17)
    Glaby atakujace Kukiza. Facet tlumaczy sensownie ale wy tunany na przekor mamie odmrazacie sobie uszy bo tak trzeba w imie walki z Pis i kukiz 15. Po drugie facet w hotelu zaprosi kolezanke poslanke i nikt nie wie zamiast robic jak wasz Swetru wpade z "kolezanka" z partii . Po robilo powazne waly .na nich plujcie.
  • ~SIR.
    (2017-03-16 15:08)
    Ta cala nagonkw na kukiza wywolal Sz. Nitras czlonek owej zjki zlodzeji o symbolu PO, niech szanowny zwroci uwage bylemu prezydentowi Komorowskiemu, on w Warszawie ma DWA mieszkania, jedno za oplata 12 000zl miesecznie uzyczyl firmie w drugim mieszka jedna z jego corek, Rzad RP zostal zmuszony do wynajmu Komorowskemu mieszkania o odpowiednim standarcie i olacania owego, na tzw. czas przejsciowy. Panie Nitras do kogo ta mowa, wy tak bo waam sie nalezy a innym nie. Prosze sobie sprawdzic ile przekretow wy z PO nawyprawialiscie przez owe 8 lat waszego panowania.
  • ~stady
    (2017-03-16 13:07)
    Każdy obywatel jak pracuje w danym mieście to wynajmuje mieszkanie. Rozumiem, że Kukiza na wynajem nie stać ? Żenada.
  • ~ no i taki to "antysystemowiec" zlodziejaszek
    (2017-03-15 22:27)
    no i co kukiz, niby taki czysciutkim, zapomnial jak rozrabial za mlodu, a na starosc konserwatysta sie zrobil.... jak sie wzbogacil to mieszkanie komunalne powinien oddac miastu, to mieszkanie powinni byc wynajmowane przez kolejnego biednego czlowieka, a nie za free dla corki bogacza... wstyd i zenada.... sam krytykuje zlodziei (ktorzy kradna zgodnie z oboewiazujacym prawem ale niezgodnie z etyka) a on taki sam..... i jeszcze bezczelnie naraza panstwo na koszty bo nie bedzie mieszkac w jednym pokoju.... a niby ile ma miec tych pokoi zeby nie korzystac z hotelu dla poslow? tam tez jest tylko jeden pokoj dla posla.... jedzie na przywilejach jak kazdy.... tylko ze robi z siebie swietego.... do polityki powinni isc ludzie albo z wielkim majatkiem ( zeby nie krasc) albo samotni jak kaczynski ( nie musi krasc), kukiz wstyd, ludzie ci ufali, ty "antysystemowcu" hehe
  • ~klon
    (2017-03-15 21:44)
    A taki krystaliczny. Kretyn!
  • ~Ona
    (2017-03-15 20:54)
    Jak sie daje to sie kraje..... l tacy chca naprawiać Polskę! Nienawidzę polityki. Wszystkie chwyty dozwolone! Tak było jest i będzie...
  • ~patriotka