Sejm otoczony płotem? Szklana tafla, czarny metal, furtki z ażurowej stali...

| Aktualizacja:

Choć w latach 80-tych wycofano się z pomysłu otoczenia Sejmu płotem, to teraz powrócono do tej koncepcji. Jak się jednak okazuje, ta jednak szybko nie doczeka się realizacji.

wróć do artykułu
  • ~zadowolony
    (2016-07-26 11:47)
    jestem ZA. Ogrodzić i nie wypuszczać. Niech nie mieszają się do naszego świata..
  • ~zefir
    (2016-07-26 17:33)
    A pole minowe będzie przed,czy za płotem?Trzeba chronić umiłowane Posłanki i umiłowanych Posłów,przed niemniej umiłowanymi wyborcami,nawet minerskimi instrumentami.
  • ~Zuzia K.
    (2016-07-26 11:27)
    Trzeba jeszcze pamiętać o jednym aspekcie sprawy. O ptakach. Ptaki zabijają się masowo o szklane ściany. Pomysł przezroczystych szyb, które nie będą stanowić żadnej przeszkody dla ewentualnego faceta mającego złe zamiary to głupio (bezskuteczność inwestycji) i szkodliwie (ptaki) wydane pieniądze. Jeśli już - to sens miałoby ogrodzenie, jak (za przeproszeniem) przy ambasadzie rosyjskiej. Wysokie, ozdobne, kute elementy w estetycznej oprawie.
  • ~Genitaliusz
    (2016-07-26 11:09)
    Może i dobrze robią. Nie byłoby ciekawie gdyby jakiś Irakijczyk albo inny Syryjczyk, Erytrejczyk albo nie wiadomo kto zaplanował zamach na tę instytucję.
  • ~SYLVEK
    (2016-07-26 11:24)
    Wraca dyskusja - chyba KOD sie zbroi .!!!
  • ~egeeg
    (2016-07-27 07:47)
    Tchórze z PIS boją się gniewu ludu. Jak przyjdzie do rewolty to i płot im nie pomoże. Może wzorem Kaczyńskiego jeszcze zatrudnić na koszt podatnika po kilku ochroniarzy dla każdego z posłów "dobrej zmiany" ?
  • ~Warszawiak
    (2016-07-30 09:23)
    Na płocie musi wisieć tabliczka "nie dokarmiać darmozjadów". A docelowo cały ten cyrk trzeba przenieść na drugi brzeg Wisły, pomiędzy ZOO, a stadion do piłki kopanej.
  • ~Vučji Pãstir
    (2016-07-28 10:01)
    Niech postawią mur taki jak w strefie gazy przed murem kilka tych wyeksploatowanych leopardów i jedną brygadę NATO