Szturmują Polskę. Cudzoziemcy inwestują w mieszkania

| Aktualizacja:

Zagraniczni klienci szturmują Polskę. Coraz chętniej kupują mieszkania w największych miastach kraju. 

wróć do artykułu
  • ~śmiech na sali
    (2013-04-29 14:44)
    Co za bzdety.
    Zagraniczni klienci szturmują Polskę. Coraz chętniej kupują mieszkania w największych miastach kraju.
    Tylko w 2012 roku, jak wynika z danych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zagraniczni inwestorzy indywidualni kupili 3,9 tys. mieszkań. Dla porównania rok wcześniej było to 4,4 tys. lokali, a w 2009 roku ponad 4,6 tys.
    Według mnie sponsorowany artykuł pisał imbecyl, który nie zna podstawowych działań na zbiorach.
  • ~przechera
    (2013-04-29 18:24)
    tych "Zagranicznych Klientow"Rzeczpospolita dzwiga na swoim garbie juz prawie "caly wiek".Szczegolnie duze miasta sa interesujace.TZW "Klienci"wrosli jak perz w nasza glebe.I ciagle ich malo.i wiecej by sie zdalo.Oby przebudzenie klienteli nie bylo tak radosne-zachlannosc czesto przeslania rozeznanie.
  • ~sprzataczka
    (2013-04-29 19:45)
    My przy naszych dochodach też możemy zainwestować, w sprzęt do sprzątania tych mieszkań. Tak nas wysterowali rządzący.
  • ~dzon
    (2013-04-30 00:28)
    porabane, zachód stac i nas wykupuja tak nie mzoe byc!!!
  • ~OMEN
    (2013-04-30 01:14)
    Taa... Oooo! Czyżby u nas osiedlali się "SĄSIEDZI" Palestyńczyków ?
  • ~Palec boży
    (2013-04-30 01:14)
    Nierozumiem tylko skad u cudzoziemcow takie zainteresowanie Polską? Co im tutaj może być tak atrakcyjne? W dzisiejszych czasach tylko głupcy, ignoranci i naiwniaki inwestują w nieruchomości. Czasy sa niepewne i bardzo niebezpieczne i w ciągu jednego dnia można stracic wszystko! Kiepski pomysl inwestować w nieruchomości oprócz mieszkania w którym się mieszka. Mądrzej tak zarządzać "oszczednosciami" ze mieć to zmaterializowane w cos co nigdy nie straci na wartosci a co można zmiescic w walizce.
  • ~były wybora Tuska-Dyzmy
    (2013-04-30 01:45)
    o pejsaci wracają z Palestyny
  • ~mm
    (2013-05-04 11:34)
    Artykul ma beldny tytul. Prawdziwy brzmialby: "Drastyczne SPADA zainteresowanie cudzoziemcow mieszkaniami w Polsce".

Może zainteresować Cię też: