Reklama
Reklama
Reklama

MdM. Kto może liczyć na mieszkanie z dopłatą od rządu? Krok po kroku

7 listopada 2013, 16:41
 Nowe mieszkanie
Nowe mieszkanie / Shutterstock
Kto szybko złoży wniosek, może liczyć na dopłatę nawet 50 tys. zł do wkładu własnego na pierwsze mieszkanie. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby liczyć na kredyt z programu "Mieszkanie dla młodych"?
Reklama
Reklama
Tematy:
kupie mieszkanie kupie mieszkanie pierwsze mieszkanie kredyt na mieszkanie dopłaty rządowe dopłata do wkładu własnego dopłata do mieszkania dopłaty dom mieszkanie pieniądze nieruchomość nieruchomości Mieszkanie dla Młodych MdM
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Martyna
  2014-02-11 14:26
  Są jakieś nieścisłości w tym artykule, jedną z nich jest : na stronie napisali Państwo:
  "Co więcej, o ile osoba samotna lub rodzina dostaje 10 proc. jednorazowej dopłaty do wkładu własnego niezbędnego do wzięcia kredytu, to w przypadku rodzin z jednym dzieckiem wsparcie wzrośnie o 5 proc. Jeśli w piąć lat od zaciągnięcia kredytu urodzi się kolejne dziecko, to dopłata pójdzie w górę o kolejne 5 proc" kolejne 5% proc w trakcie tych 5 lat dostaje się, jak urodzi się, bądź zostanie przysposobione 3 lub kolejne dziecko. Więc w przypadku posiadania 1 dziecka przed złożeniem wniosku - możemy otrzymać 15% dofinansowania wkładu własnego, jednak w momencie, gdy w ciągu 5 lat urodzi się nam tylko jeszcze jedno dziecko, gdzie w sumie będzie ich dwójka, to nie należy się kolejne 5%. Żeby nie być gołosłowną , to podaję art, w którym jest to zawarte art 8 ust 1 pkt 2
  0
  zgłoś
 • ola
  2013-11-18 11:17
  No ja nie mam na to szas dlatego nawet się nie szykuję. Teraz mam zdolność w skoku Chmielewskiego dlatego zamierzam z tego skorzystać. Wniosek już złożyłam i teraz tylko czekam na jego rozpatrzenie.
  0
  zgłoś
 • Aurelia
  2013-11-13 08:15
  Warto znać wszystkie warunki niezbędne do udziału w programie MDM więcej na poradnik inwestowania.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama