Osobne wejścia dla biedniejszych najemców? Deweloper: Nie ma mowy o segregacji [WIDEO]
23 maja 2016Po Nowym Jorku rozeszła się fala oburzenia po ujawnieniu przez media
informacji, że nowo budowany luksusowy apartamentowiec będzie miał dwa
wejścia - dla bogatszych właścicieli mieszkań i biedniejszych najemców.
Deweloper tłumaczy, że nie ma mowy o segregacji, a osobne wejścia
wynikają z faktu, że równolegle powstają dwa osobne budynki, które po
prostu się ze sobą łączą.