Polska marka Black Red White dołączyła do oferty nowy system modułowy. Kaspian to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie swobodę aranżacji wnętrza. W skład linii wchodzi 25 różnych elementów z frontami w trzech wersjach kolorystycznych: wenge, palio oraz szary wysoki połysk. Pojedyncze moduły pozwalają na dowolne komponowanie umeblowania, w zależności od potrzeb i wielkości wnętrza. Komody, szafki, regały, witryny, półki, biurka i szafy sprawdzą się zarówno w salonie, jadalni, jak i pokoju młodzieżowym czy sypialni. Najnowsza kolekcja umożliwia także zagospodarowanie przedpokoju dzięki takim elementom jak szafka na buty, wieszak i lustro.

Reklama

Nowe baterie bezdotykowe marki Oras to proste wzornictwo i ekologiczny poziom zużycia wody. Doskonale sprawdzą się w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Serię Oras Elektra zaprojektowano z myślą o umywalkach nablatowych. Oprócz nowoczesnej formy baterie oszczędzają nie tylko wodę płynącą z kranu, ale i energię elektryczną zużywaną do jej podgrzania. Aby uruchomić baterię, wystarczy przysunąć do niej dłoń. Bateria ma również możliwość ustawienia stałego poziomu temperatury strumienia.

Anodowane aluminium, hartowane szkło i technologia LED – to cechy charakterystyczne najnowszej linii lamp marki Skoff. Dzięki zastosowaniu technologii LED, linia Moderno, tworzy kompozycję łączącą formę oraz walory świetlne. Dodatkową opcją, jaką posiadają lampy w kolekcji Moderno, jest system RGB, który pozwala tworzyć aranżacje kolorystyczne. Wybór barwy oświetlenia jest możliwy dzięki sterowaniu zewnętrznemu za pomocą pilota. Wybierając odpowiedni program kolorystyczny, możemy cieszyć się światłem o barwie burgunda, ciepłą zielenią, chłodnym błękitem oraz głębokim fioletem.