System modułowy Active Wall niemieckiej firmy Witex to sposób na aranżację pomieszczenia. Profile do montażu paneli na ścianie pozwalają na realizację indywidualnych pomysłów. Laminowane panele podłogowe to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończenia mieszkań. Dotąd zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem stosowane były zazwyczaj na podłogach, jednak profile do montażu na ścianie marki Witex przełamują ten stereotyp. System modułowy pozwala na stosowanie na ścianie wszystkich laminowanych paneli podłogowych dostępnych w ofercie firmy Witex. Takie wykorzystanie paneli umożliwiają aluminiowe szyny. Aby zamontować system, wystarczy wybrać odpowiednią szynę i umieścić na niej panele podłogowe.

Reklama

Duża lodówka to wygoda przechowywania. Mastercook proponuje nowy produkt, chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy, która charakteryzuje się największą na rynku pojemnością wśród modeli tej kategorii. Model LCB-1020FNF ma niespotykaną wśród lodówek do zabudowy pojemność 287 litrów, pomieści więc średnio 25 l więcej niż inne urządzenia tego typu. Lodówka ma system, dzięki któremu wnętrze nie wymaga uciążliwego rozmrażania.

Marka meblarska Pinio dołączyła do swojej oferty nowy zestaw mebli dziecięcych. Łączą w sobie wszystkie elementy, których nie powinno zabraknąć w pokojach naszych pociech. Niebanalny design i przyciągająca wzrok kolorystyka sprawią, że pokój dziecka zamieni się w nastrojowe pomieszczenie. Część do nauki tworzą biurko wyposażone w wysuwane szuflady oraz regały na książki. Do spania producent proponuje łóżko z szufladą na pościel, uzupełnieniem części sypialnej będzie także szafa na ubrania wyposażona w dużą liczbę półek, a także regał bądź skrzynia na zabawki.