Wzory nowej kolekcji płytek firmy Villeroy & Boch to wyraźne nawiązania do form ze świata przyrody. W skład z kolekcji Mémoire Océane wchodzą zarówno elementy ścienne, jak i podłogowe z trójwymiarowymi dekoracjami. Harmonijne, pełne kolorystycznych niuansów motywy kojarzą się z morskimi falami i zostały uzupełnione metalicznymi elementami. Płytki są dostępne w kolorach: białym, ciemnoniebieskim i jasnoszarym, z trójwymiarowymi motywami.

Reklama

W ofercie znajdują się także trzy warianty płytek dekoracyjnych opartych na trójwymiarowych wzorach. Każdy z nich oferowany jest w jednym kolorze. Oferta płytek ściennych podstawowych i dekoracyjnych podzielona jest na dwie modułowe serie. Można układać z nich ozdobne aranżacje ścienne zarówno w łazienkach, salonach i korytarzach, jak i w hotelach, butikach czy restauracjach.

Producent oświetlenia Spot Light wprowadził na rynek ofertę lamp wykonanych w technice laminowanego szkła. O kształcie, wielkości oraz obrazie nałożonym na klosz zamówionej lampy możemy zadecydować sami. Szklane blaty mogą być produkowane w różnych rozmiarach i kształtach. Laminowanie szkła w tym przypadku polega na powierzchniowym nakładaniu wydruku danego zdjęcia bądź grafiki na podgrzany blat szkła, który tworzy zarazem klosz lampy. Pod wpływem temperatury szkła oba elementy łączą się w jedną całość. Daje to efekt bezpośredniego odlania zdjęcia w szkle. W większości modeli lamp zostały zastosowane źródła światła Power LED 3W.

Okapy, które weszły do oferty marki Mastercook, wyposażone są w nowe technologie. Dzięki temu oczyszczają i odświeżają powietrze, uwalniając je od charakterystycznych kuchennych zapachów. Wybrane modele, m.in. WK-Sirocco 100X Isla i WK-Vitrum 90XV Isla, posiadają specjalne sensory, które po wykryciu pary lub wzrostu temperatury w pomieszczeniu automatycznie włączają urządzenie i regulują prędkość jego pracy.