W poszukiwaniu ciekawych dodatków po okazyjnych cenach z pewnością warto zajrzeć do jednego ze sklepów skandynawskiej marki Duka. Znajdziemy tam zarówno akcesoria kuchenne, piękne naczynia, jak i elementy wystroju wnętrz, takie jak poduchy, figurki, eleganckie misy i wiele wiele innych, po cenach obniżonych nawet o 70 proc.
Reklama
Na podobną obniżkę mogą liczyć miłośnicy polskiej sieci Home & You. Salony znajdujące się w większości stołecznych centrów handlowych podzielone są na działy: kuchnia i jadalnia, salon, sypialnia oraz łazienka. Szeroki wybór elementów wyposażenia wnętrz – począwszy od bardzo praktycznych dodatków pasujących do każdego pomieszczenia, a skończywszy na typowo elementach ozdobnych, można nabyć z rabatem nawet do 70 proc. od podstawowej ceny.
Duże obniżki czekają również na te osoby, które rozglądają się za nowym sprzętem AGD i RTV. Pod hasłem Wielkie Wietrzenie Magazynów trwa promocja, dzięki której markety pozbywają się pełnowartościowego towaru, robiąc tym samym miejsce na noworoczny asortyment. Dodatkowo każdy artykuł objęty jest akcją „Raty 0 procent”, dzięki której możemy wziąć na kredyt wiele produktów, nie płacąc za nie ani odsetek, ani prowizji.
Z atrakcyjnej oferty ratalnej mogą też skorzystać osoby, które wybierają się na zakupy do sklepu Ikea. Akcja „10 rat x 0 procent na cały asortyment” skierowana jest do osób, które zamierzają wydać od 300 zł do 30 tys. zł. Kwotę, którą zapłacą za towary, mogą rozłożyć na 10 nieoprocentowanych rat. Promocja obejmuje nie tylko wszystkie produkty (wyłączony jest jedynie dział spożywczy), ale także usługi transportu i montażu.
Obniżki znajdziemy także w salonach Vox. Tańsze są wybrane meble oraz akcesoria. Osoby, które przymierzają się do zmiany kuchennych aranżacji, powinny zainteresować się ofertą Atlas Kuchnie. Sprzedawane tam meble kuchenne, których producentem jest spółka należąca do Grupy Black Red White, objęte są specjalnym upustem cenowym. Do 16 stycznia 2011 roku 35 modeli dostępnych jest z 20-proc. rabatem. Objęte nim meble kuchenne wykonane są z różnego typu materiałów: płyt wiórowych laminowanych, płyt MDF lakierowanych, płyt oklejonych fornirem oraz z drewna litego.