Najbardziej popularnym sposobem wykończenia ścian w łazienkach i kuchniach są kafelki. System Feelings Waterproof marki Tikkurila to doskonała alternatywa dla klasycznej glazury. Zapewnia wytrzymałe wykonanie w pełni wodoodpornych ścian i znakomicie sprawdza się w domowych łazienkach i kuchniach, na małych i dużych powierzchniach.

Reklama

System tworzą: preparat izolujący wilgoć Feelings Moisture Stop, tapety z włókna szklanego Tassoglas, farba wykończeniowa Feelings Extra Durable oraz silikonowa masa uszczelniająca. Wodoszczelne powierzchnie tworzone są przez nałożenie kolejno wszystkich elementów zestawu. Dzięki temu nie tylko ściany są doskonale zabezpieczone przed wilgocią, ale także mamy zupełnie nowe możliwości kreowania wystroju kuchni i łazienki przez przemalowanie powierzchni, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Zarówno kuchenka mikrofalowa, jak i tradycyjny piekarnik mają swoje zalety, ale zwłaszcza w małych kuchniach musimy wybierać jedno z urządzeń. Dzięki rozwiązaniom, które wprowadził Siemens, nie musimy już rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie – piekarnik kompaktowy Siemens HB 86P572. Upieczemy w nim praktycznie wszystko i szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy też do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki.

Kolekcja lamp Osaka i Osaka square firmy Technolux to uniwersalne oświetlenie w minimalistycznym wydaniu. W skład kolekcji wchodzi dziewięć opraw oświetleniowych w kształcie koła, różniących się wielkością i kolorem. Osaka square z kolei to dziewięć kwadratowych lamp w trzech wymiarach i trzech różnych wersjach kolorystycznych. Osaka i Osaka square wykonane są drewna i ze szkła.