Reklama
Reklama
Reklama

Ćwierć wieku Marriotta w Warszawie. Tam, gdzie ćwiczył Obama... GALERIA

Hotel Marriott w Warszawie
Hotel Marriott w Warszawie / Agencja Gazeta / Fot . Albert Zawada Agencja Gazeta
Barack Obama, Michael Jackson i Luciano Pavarotti - to oni byli najbardziej znanymi gośćmi stołecznego hotelu Marriott. Budynek-ikona, który na trwałe wpisał się w krajobraz Warszawy obchodzi 25 lat istnienia.
Reklama
Reklama
Tematy:
Barack Obama 25 lat hotelu marriot marriott szukam hotelu hotel w Warszawie hotel Marriott
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • WACEK
  2014-11-08 17:12
  normalny odwal siem od warszawy, zbij se wacka, strzel se numerek a łot wawy wara,
  0
  zgłoś
 • Mariot 100% własność obywateli izraelskich
  2014-10-30 02:47
  /wszędzie blokada informacji o czosnkach.
  0
  zgłoś
 • PiSior na Bicze (Bitch'e)
  2014-10-28 11:45
  Nie "tam, gdzie cwiczyl Obama", lecz "tam, gdzie przekreciarze Tuska i on sam odbierali od szemranych biznesmenów reklamówki z forsa".
  0
  zgłoś
 • normalny
  2014-10-28 10:03
  CZY MOŻE BYĆ COŚ BARDZIEJ OBRZYDLIWEGO OD SŁOWA WARSZAWA???Już mnie krew zalewa tą warszawką ciągle wszędzie w prasie ,tv, internecie tylko albo warszawa albo stolica,przeciez POLSKA to kraj wielu miast i pięknych regionów o których praktycznie nic się nie pisze tylko...a może tak by ogłosić przynajmniej jeden dzien w miesiacu bez warszawki ku radości lepszego samopoczucia spoleczenstwa mieszkajacego poza tym ...
  0
  zgłoś
 • Bolo
  2014-10-27 23:32
  Na I piętrze podawano kiedyś wspaniałe steki i slimaki.
  0
  zgłoś
 • GoldmanSachs
  2014-10-27 19:09
  Kiedyś świecił i kuchnią i przepychem , również ilością prezerwatyw z tyłu wokół parkingu , panienki w futrach i szpilkach , czasami otwierały na wabia mimo mrozy. A dziś co, kuchnia już nie ta, konkurencja działa, a taki moloch bez pełnego pokrycia w pokojach to ciężko utrzymać, podziemia też tętniły życiem, był nawet taki sklep z najpiękniejszą w Warszawie porcelaną angielską . A dzisiaj smutno. Mamy złote tarasy i odbudowany nie do końca na wlasciwym poziomie dworzec srodmiescie.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama