Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Budynek jak stojak na banery? Najgrosze reklamy na elewacjach. GALERIA

12 sierpnia 2014, 15:52
Oprócz jurorów, głos na swojego faworyta mogli oddać użytkownicy portalu Facebook. W głosowaniu internetowym zwycięzcą okazał się budynek usługowy w Kielcach przy ulicy Sienkiewicza. Zdjęcie budynku nadesłane przez Joannę szybko zrobiło furorę i doczekało się miana “Ściany płaczu”, a zasłonięty chaotycznymi tablicami obiekt zyskał przezwisko “Tetris”. Zaszczytne drugie miejsce zajął Kraków i trasa wylotowa biegnąca ulicą Josepha Conrada, która wyglądem łudząco przypomina miasta Ameryki Łacińskiej. Mateusz Rejmer, autor zdjęcia zwraca uwagę, że chaos wizualny wzdłuż drogi w zasadzie uniemożliwia dostrzeżenie drogowskazów i znaków drogowych, przez co stwarza niebezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Oprócz jurorów, głos na swojego faworyta mogli oddać użytkownicy portalu Facebook. W głosowaniu internetowym zwycięzcą okazał się budynek usługowy w Kielcach przy ulicy Sienkiewicza. Zdjęcie budynku nadesłane przez Joannę szybko zrobiło furorę i doczekało się miana “Ściany płaczu”, a zasłonięty chaotycznymi tablicami obiekt zyskał przezwisko “Tetris”. Zaszczytne drugie miejsce zajął Kraków i trasa wylotowa biegnąca ulicą Josepha Conrada, która wyglądem łudząco przypomina miasta Ameryki Łacińskiej. Mateusz Rejmer, autor zdjęcia zwraca uwagę, że chaos wizualny wzdłuż drogi w zasadzie uniemożliwia dostrzeżenie drogowskazów i znaków drogowych, przez co stwarza niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. / Media
Zakończył się konkurs Miastoszpeciciel 2014. Główna nagroda powędrowała do banku PKO BP za obwieszanie reklamową siatką warszawskiej Rotundy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
nieruchomości reklama elewacja reklama na budynku najgrosze budynki stojak na reklamy płachty reklamowe zasłonięta elewacja budynki reklamy baner kampania

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Nikos
  2014-08-12 16:16:17
  Szkoda tylko ze decyzja jury diametralnie rozni sie od tego co wybrali ludzie...
  0
 • Drzazga 101
  2014-08-12 16:17:18
  O Matko, DOPÓKI reklamy w różnych telewizjach będą DOMINOWAŁY nad merytorycznymi programami, a to dzięki tym śmieciarzom z KRRiT, którzy na TEN preceder zezwolili, to bedziem mieli, jak mamy. A to wszystko dzięki tej naszej, śródziemnomorskiej kulturwie, gdzie tysięce lat temu kupce na rynkach darli mordy, zachwalając swoje towary - wedle ówczesnej greczyzny - REKLAMARE - wołać, krzyczeć, czyli drzeć mordę. Trzaby jakiegoś gieroja w naszej, ukochanej Ojczyźnie, któren by ten medialno-reklamiarki syndrom biznesu jakoś potłumił. A kto to uznał, że one muszą tyle sprzedawać i zarabiać, kuervas, co ?!
  Hej !-
  0
 • babcia
  2014-08-12 16:51:46
  Polska jest pokryta reklamami, A juz miejscowosci takich jak Zakopane wogole nie widac, bo sa calkiem zakryte. Tandenta na kazdym kroku. Jaka ulga jak sie wjezdza do Niemiec i tam reszcie mozna odpoczac od tego zohydzania miast i krajobrazu.
  Dlaczegho cos takiego jest dopuszczalne?--w ten sposob Polska wyglada jak Trzeci Swiat.
  0
 • Kielczanin
  2014-08-12 17:20:36
  Wydaje mi się, że przyznanie I miejsca bankowi PKO BP to jakiś rodzaj vendetty, której przyczyny są pewnie dobrze znane w światku warszawskiej reklamy ulicznej.
  Cóż odtrącony artysta zachowuje się czasem jak odtrącona kobieta. A czasem po prostu jest kobietą.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama