Reklama
Reklama
Reklama

Zamek Drakuli na sprzedaż. 22 akry, 57 pokoi... ZDJĘCIA

Położony w Rumunii zamek Bran trafił na sprzedaż. Budowla, która swoim wyglądem miała inspirować Stokera, autora powieść o Drakuli, zmieni właściciela, jeśli ten zagwarantuje, że nie zmieni charakteru zabytku.
Reklama
Reklama
Tematy:
mieszkanie Rumunia pieniądze zamek drakuli na sprzedaż zamek drakuli na sprzedaż zamek drakuli nieruchomości zamek brand sprzedaż
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Palec bozy
  2014-06-30 09:05
  Po pierwsze to złodziej habsburski nie ma wogole do tego zamku prawa, a po drugie to sam Vlad Palownik straszy na zamku zamknięty przez Boga tam za zbrodnie! Zamek jest w strefie silnego zainteresowania się przez diabla i ten co kupi ten zamek będzie miał pieklo z tym!
  Zamek powinien zostać rozebrany bo to straszne miejsce dla wszystkich! Tam same mury sa przesiakniete złem i niskimi energiami i nie ma tam szans na dobre samopoczucie!
  1
  zgłoś
 • arko
  2014-05-13 23:40
  ...Hej, znalazłem stronke dzięki której można określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu: safelink.es/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony.
  0
  zgłoś
 • jacóś
  2014-05-13 17:58
  Coś takiego !Nigdy bym nie przypuszczał,że w Rumunii grunty okateśla się w akrach.Myślałem,że to amerykańska sżaecjalność.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama