Jak mieszka Jarosław Kaczyński? "SE": Odrapane ściany, rozpadający się dach i piwo na parapecie

| Aktualizacja:

O życiu prywatnym prezesa PiS wiadomo niewiele. "Super Express" przyjrzał się, jak mieszka Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Lech Kaczyński
    (2019-08-20 09:11)
    ********* dziadu
  • ~md
    (2019-08-20 09:16)
    Najlepsze jest to piwo na parapecie... WTF? To coś niestosownego, że Kaczyński pija piwo?
  • ~RR
    (2019-08-20 09:18)
    SE jak zwykle goni za sensacją, zrobił parę fotek z zewnątrz i snuje opowieści....
  • ~WAW
    (2019-08-20 09:18)
    To nachalne i bezpodstawne porownywanie Kaczynskiego do Pilsudskiego jest obraza tego ostatniego...
  • ~Mark Twain
    (2019-08-20 09:22)
    PO=lactwo juz na łepenynach staja by tylko byle dostać się do polskiego koryta hałap do rajchu, tam do koryta !!!
  • ~marian
    (2019-08-20 09:23)
    A mógłby sobie kupić willę w Kazimierzu i byłby podziwiany za obrotność w interesach.
  • ~jerzyk
    (2019-08-20 09:28)
    Glupoty klepia - nie wiedzialem , ze po piwie .
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-20 09:29)
    I jaką jeszcze POżywkę dacie osobnikom o mentalności Jachiry - kolejnej kandydatki PO-KO do sejmu POkroju Kindzi?
  • ~Jaro
    (2019-08-20 09:32)
    “Mahatma Gandhi – nic nie jest tak kosztowne, jak stworzenie wrażenia ubóstwa i prostoty” A w tle, wieże dwie.
  • ~domator
    (2019-08-20 09:33)
    Znaczy flejtuch? Jaki pan taki kram.
  • ~pola
    (2019-08-20 09:33)
    jedni sie bogaca na Polsce nawet zdrada --a inni -pracuja dla niej calym sercem ---zalezy jak rozumia sluzenie Ojczyznie --i jak ja kochaja ---co jezcze wymysla na tego czlowieka szukaja igly w sianie by tylko mu dolozyc -i nie podoba im sie -oddanie sie Ojczyznie calym sercem --i sluzenie jej ----to sluzelcy wrogow nie rozumieja -patriotow dla ktorych BOG Honor i Ojczyzna jest najwazniejsza w zyciu a .materialnosc ----ma gdzie mieszkac ma co jesc mysle ze historia to napisze odpowiednio ------- po smierci sie docenia kazdego kto kim byl i co zrobil ze swoim zyciem i komu sluzyl ---
  • ~TCT
    (2019-08-20 09:34)
    "Odrapane ściany, rozpadający się dach i piwo na parapecie" - bo to taki flejtuch jest.
  • ~ela
    (2019-08-20 09:36)
    To pokazuje,że p .Kaczyński jest uczciwy,prawda? A gazetunia nie ma o czym pisać ,bo nikt jej nie chce kupować ?
  • ~joanka
    (2019-08-20 09:36)
    czyli spoko fajny koleś. Jak wiekszośc facetów. Git.
  • ~Obszczymurek
    (2019-08-20 09:41)
    Guru sekty czerpie rozkosz z manipulacji członkami a nie z mieszkania
  • ~ewa, ewa
    (2019-08-20 09:46)
    Homosowietikus nie może pojąć , że można mieć taką pozycje i nie kręcić lodów. Ot mentalność !!!!!!!!!!
  • ~żart
    (2019-08-20 09:47)
    "Wolnoć Tomku w swoim domku" - A.Fredro. "Pieśń o zachodnich bankierach" - A.Rosiewicz. Smutne jest życie kawalera (bankiera).
  • ~mkk
    (2019-08-20 09:48)
    No to niech Kaczyński wyprowadzi się. Do jakiegoś luksusowego apartamentowca. Albo do willi rządowej pod Belwederem. A co? Łopiński tam może mieszkać, to Wódz NAczelnik Wolski nie może? P.S. A może on lubi nieporządek odrapanie, kurz i pająki? Różne są gusta...
  • ~Wykształceni z dużych miast
    (2019-08-20 09:50)
    Ale łobuz ,żeby nie wybudowc willi za kilka milionów ,i jak go tu teraz ****** obrzucić?Już wiem ,jutro napiszemy ze były mąż Marty Kaczyńskiej 5lat temu coś tam wywinął ,lemingi to przeczytają i myk biegiem głosować na uczciwych platfusow.Spytasz skąd wiem ze platfusy uczciwe,ano stąd że przecież w TVN i GW tak mówili .,jestem genialny i nowoczesny.
  • ~jaśniej proszę
    (2019-08-20 09:52)
    Z tego pisania to ja nie wiem czy on jest chwalony czy ganiony...

Może zainteresować Cię też: