Wolnoć Tomku w swoim domku, czyli niepłacone czynsze Polaków. Rekordzista ma 0,5 mln zł długu

| Aktualizacja:

Ponad pół miliona złotych długu z tytułu opóźnień w opłatach za czynsz ma mieszkanka z Dolnego Śląska - wynika z raportu BIG InfoMonitor. Dodano, że w ciągu roku zaległości czynszowe osób i firm wzrosły o 18,6 mln zł i wyniosły na koniec marca ponad 154,4 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~Derwisz
    (2019-04-26 15:24)
    A wiodąca partia PiS zmieniła ostatnio art.1046 par. 4 k.p.c.i kolejne. Wydłuża i utrudnia on pozbycie się zadłużonego lokatora czy właściciela. Czego się nie robi dla wyborcy. Patologia i nieroby górą.
  • ~frankowicz
    (2019-04-26 16:54)
    Oto państwo pis, można latami mieszkać sobie za darmo. Inaczej, można kraść bez konsekwencji. Patologia.
  • ~ech
    (2019-04-26 18:28)
    Wartość długów czynszowych osób i firm przekroczyła z końcem marca 154,4 mln zł. Kwota ta w ciągu roku wzrosła o 18,6 mln zł. BIEDNIEJEMY!!!! I znowu przybędzie bezdomnych Polaków!
  • ~POZNANIAK
    (2019-04-26 18:29)
    W mojej wspólnocie mieszka rodzina ,która nie płaci i ma zadłużenie 230tys.Żyja na nasz koszt,używają C.O,CW i nic nie można z nimi zrobić ,bo mają dzieci i śmieją się z tych co płacą,
  • ~head
    (2019-04-26 19:08)
    A co mówi prawo stworzone ostatnio przez PiS? Lokator może nie placić czynszu ile chce a wierzyciele mogą mu najwyżej nagwizdać. Jest bezkarny.
  • ~lbkkm
    (2019-04-26 19:33)
    tymczasem niemcy w pooprzednim roku wydały na uchodzćów 8 miliardów euro
  • ~Kpt.ŻW
    (2019-04-26 22:24)
    Spółdzielnie Mieszkaniowe to w większości grupy cwaniaków grających na zleceniach , prowizjach I innych kombinacjach. Nawołyję o płacenie tylko 50% czynszów w spółdzielni !!!! Occzywiscie każdy płaci za wodę, gaz, prąd,tv. !!!
  • ~Yy
    (2019-04-27 05:42)
    Solidarnosc walczyla o wolnosc a Jarek wraca do socializumu ale godnosc i patrotyzm maja
  • ~kob .
    (2019-04-27 09:07)
    mieszkasz wiec trzeba płacić, nie płacisz wypad z mieszkania, nawet jak ma się dzieci
  • ~.
    (2019-04-27 10:50)
    Naglowek wprowadza w blad, REKORDZISTKA ma 960 tys. zaleglosci.
  • ~wera
    (2019-04-27 10:58)
    Jarek powinien zapłacic .przecież to są zwolennicy PISu nieroby bo im się należy więc czekają na dar.od prezesa

Może zainteresować Cię też: