Fortuna na czyszczeniu kamienic. "Dokumenty pokazują, że wystarczyło się pozbyć lokatorów"

| Aktualizacja:

Jeśli ktoś kupił kamienicę wartą 2 mln zł i wyrugował z niej lokatorów, to kamienica ta była warta już 4 mln zł. I to wszystko nawet bez stuknięcia młotkiem.

wróć do artykułu
 • ~altówka
  (2018-04-15 12:56)
  Najnizszy szczebel urzędnika odpowiedzialnego za fundusze gminne to radni, co maja w tej sprawie do powiedzenia? Nie chce nikogo obrazac ale trzeba byc półgłówkiem zeby pozwalac na takie bezprawie biorac pieniadze za dopilnowanie majatku narodowego. Zważywszy ze pchaja sie tam miernoty to jeszcze maja szczęscie ze miernotów jest wiecej i wypchaja solidnego i wykształconego kandydata.
 • ~HAŃBA I ZDRADA
  (2018-04-15 13:52)
  No i co z tej wiedzy ? I nikt do tej pory nic nie wiedział. Ani wspaniałe media ani jeszcze wspanialsi i nieziemsko patriotyczni solidarni od lewa do prawa. Teraz zapewne odbierze się bandziorom bandyckie fortuny i zwróci ludziom co wypracowali wszystko po wojnie. To jak szanowne partie kiedy będziecie miały czyste ręce ? Chyba nigdy ! przejmowaliście kraj z myślą o zemście na tych co mieli dość wyzyskiwaczy, fabrykantów, arystokracji, panów co się bawią a na nich tyra naród. Ograbiliście naród z tego co wypracował i oddaliście kraj takim gangsterom i gangom. Hańba
 • ~MA
  (2018-04-15 20:25)
  Ale Hanka-Bufetowa jest wciąż dla większości warszawiaków najlepszym prezydentem Warszawy. Co tam krzywda ludzi i przekręty.
 • ~Anna
  (2018-04-15 20:48)
  "To całkowita spychologia, gdy na nas przerzuca się odpowiedzialność za los tych ludzi zwracanych razem z budynkami" - dokładnie. I to nie wina gmin (w tym i nie wina władz Warszawy), tylko polityków - wszystkich dotychczas sprawujących władzę i zasiadających w Sejmie, Senacie oraz w Pałacu Prezydenckim. To oni ustalili taki system prawny, że było możliwe (a nawet konieczne) wydanie nieruchomości w ręce prywatne z lokatorami komunalnymi. I nie ma co ujadać na prywatnych właścicieli, że zrobili to, czego państwo polskie od nich oczekiwało: przejęli zasiedloną ruinę, wysiedlili lokatorów i wyremontowali z ruiny robiąc cacko. Po prostu żaden rząd po 1989 roku (ani żaden Sejm czy Senat) nigdy się nie zastanowił, że tacy lokatorzy skądś się w tych kamienicach wzięli i w powietrzu się raczej nie rozpłyną.
 • ~jaity
  (2018-04-15 22:34)
  Skąd taka niska cena tego domu przy Nabielaka? Nawet po wzroście. Kupi ktoś 19 mieszkań w bezpośrednim pobliżu Łazienek za 3,6 mln? czyli po około 190 tys. za mieszkanie?
 • ~ciemniaki
  (2018-04-16 16:38)
  Według jednego planu,szablony podobne w calym kraju ,widać że gdzieś szkolenia przechodzili ,stowarzyszenie o klanowych POwiązaniach.