Wiceminister inwestycji i rozwoju dla DGP: Chcemy spowolnić wzrost cen mieszkań

| Aktualizacja:

"Zamierzamy szybko doprowadzić do budowy 200 tys. lokali rocznie. Liczymy, że istotna ich część powstanie w wyniku pobudzania rynku przez program "Mieszkanie plus" - mówi w rozmowie z DGP Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju.

wróć do artykułu
  • ~Ps
    (2018-04-03 23:47)
    Wpłyniecie na rynek mieszkaniowy z takim samym skutkiem jak wpłyneliście na określenie "polskie obozy koncentracyjne". Bardzo dużo jest "wpłynięć" obecnej ekipy rządzącej, czego się tkną to spier....lą. Brawo! Może lepiej nie róbcie niczego z niczym! Tak będzie lepiej. Przynajmniej dla Polski.
  • ~Pio
    (2018-04-06 13:59)
    Fajny program, jednak ja wyznaję zasadę, że co własne, to własne. Właśnie jestem na etapie poszukiwania wymarzonego mieszkania, w zasadzie dopiero zaczynam i z tego co słyszałem, raczej nie powinienem się łudzić, że znajdę odpowiednią nieruchomość w ciągu tygodnia. Światełko w tunelu daje mi tylko fakt, że trafiłem w ręce agenta z polecenia – Rafała Bieleckiego, którego zachwalało już kilka moich znajomych. Podobno najlepsze oferty nieruchomości w ogóle nie trafiają na ogólnodostępne portale, tylko zostają w bezpośrednich ofertach agencji. Tak więc myślę, że to dobra decyzja, że nie szukamy mieszkania na własną rękę…

Może zainteresować Cię też: