Zmiany prawne związane z budową mieszkań - co na to deweloperzy?

| Aktualizacja:

Jakie skutki, w opinii deweloperów, przyniosłoby ograniczenie możliwości prowadzenia inwestycji mieszkaniowych na podstawie decyzji o warunkach zabudowy i korzystania z otwartych rachunków powierniczych? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl

wróć do artykułu
 • ~tonite
  (2018-02-15 15:56)
  Słoiki! Zostańcie w domach! Nikt w mieście was nie chce!
 • ~suweren obudź się
  (2018-02-17 20:58)
  mieliśmy tyle państwowych firm z pełnym zapleczem budujących szybko i tanio bo taka była potrzeba. potrafiły także budować takie rzeczy jak dziś te "super apartamentowce". i mogłyby budować dalej a zysk miałby naród. wszystko mogło być dalej ale dzięki solidarnym robotnikom mamy prywatę, bandytyzm i nic więcej oprócz harówki na pańskie zachcianki.
 • ~karolla
  (2018-02-18 10:51)
  Deweloperzy lepią ściany mieszkań kasując wielkie pieniądze.nieadekwatne do poniesionych kosztów.Mają pieniądze więc załatwiają najbardziej atrakcyjną lokalizację.Tam gdzie zwykły śmiertelnik gruntu nie kupi tam deweloper dostanie bez problemu.
 • ~matteo
  (2018-02-20 19:08)
  No ciekawe czy te zmiany wpłyną na ceny mieszkań, ja w tamtym roku kupowałem swoje na Białołęce od fabryki domów z Wyszkowa to cena za metr była jeszcze do przyjęcia, ale widzę że wokół nowe osiedla wyrastają jak grzyby po deszczu. W sumie dojazd nie najgorszy a dzielnica cały czas się rozwija.
 • ~Karrol
  (2018-03-03 11:35)
  Rynek wtórny zapełni się mieszkaniami za 5-10 lat . Widzę ilu starszych ludzi mieszka samotnie w koło mnie. To ludzie grubo po 70-tce. Na klatce schodowej jest ich połowa.

Może zainteresować Cię też: