Rodzina Gronkiewicz-Waltz zarobiła 5 mln zł? "Korzystam z prawa do odmowy zeznań ws. Noakowskiego 16"

| Aktualizacja:

Korzystam z prawa do odmowy zeznań w charakterze świadka przed komisją weryfikacyjną ws. kamienicy przy ul. Noakowskiego 16, ponieważ stroną w sprawie jest mój mąż - poinformowała w poniedziałek prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

wróć do artykułu
  • ~agent
    (2017-12-04 17:30)
    POtrafila oszukac nawet ksiezy na Jasnej Gorze gdzie promowala sie przed wyborami i wtedy nazywano ja "nasza haneczka " ,a takze przed hospicjum .Ten babsztyl jest bez skrupulow ,za pieniadze sprzeda dusze szatanowi .profesor prawa dla zlodziei --brawo ,dobra szkola !
  • ~cała prawda cała doba
    (2017-12-04 16:50)
    Nie chce przed komisję w Warszawie, niech ją CBA zawiezie do Wrocławia, może nabierze ochoty do mówienia ?
  • ~do roboty
    (2017-12-04 16:45)
    Panie Ziobro: co robi prokuratura, ta pani PO-winna siedzieć ale w kiciu, nie w ratuszu !
  • ~pajacow nie brakuje
    (2017-12-04 16:15)
    ta cala pani to smiech na sali skonczcie wogle o tym pisac ona sie z rzadu smieje i oywateli robi co chce to po co jest rzad i prawo w polsce kiedy i tak nic nie mozcie jej zrobic to doslownie smiech na sali fy do znudzenia ta pani jej kariera jako prezydenta fy fy i tyle w temacie.
  • ~wyrzucic na ulice
    (2017-12-04 16:11)
    nie rozumie jak Pis nie moze tej pani doprowadzic do porzdku ona w oczy sie smieje na zachodzie by dawno ja wygwizdali sami politycy to skanfdal jak wy mozecie polacy i zrad nadal to r tolerowac prawo chyba powinno byc jednakowe dla wszystkich to komunizm tak tolerowal ale nie w demokracji ludzie co sie tam dzieje w polsce.
  • ~BOND
    (2017-12-04 13:57)
    W kazdym demokratycznym panstwie prawa ta mafijna dama juz dawno by siedziala za niesamowite zlo ktore wyrzadzila obywatelom stolicy skazujac ich na cierpienia a panstwo polskie na wielkie straty wobec mieszkancow kamienic stosowala jawne bezprawie za zgoda owczesnej wladzy PO PSL I NADZWYCZAJNEJ KASTY ktora legalizowala kradziez kamienic bez ktorej to nie moglo miec miejsca
  • ~HGW
    (2017-12-04 13:07)
    Pan Tusk miał powody aby w trakcie sprawowanej kadencji UCIEC do kolesi- dużo jeszcze ******* do wykrycia.
  • ~Sava
    (2017-12-04 13:03)
    Zgodnie z zapowiedzią przedwyborczą "aby żyło die lepiej" tylko durni Polacy ( w tym ja) myśleli ze to dot wszystkich obywateli
  • ~Obiecywacz
    (2017-12-04 13:01)
    Wyprowadzam się z TENKRAJU jeśli PO osiągnie więcej niż 8% w wyborach.
  • ~JMK
    (2017-12-04 12:58)
    Przyspawana do koryta ,oderwana od rzeczywistości.Dobry wzorzec do naśladowania przez szefa jej kampanii wyborczej kandydata Trzaskowskiego .
  • ~Filip
    (2017-12-04 12:29)
    Pani prezydent, nadszedł już czas aby mowić prawdę.
  • ~kotong
    (2017-12-04 12:23)
    Szmalcowni walkowicze i to juz nie jest kompromitacja peo czy administracji istnienie tej szmalcownicy na urzedzie w ubeckim miescie kompromituje panstwo
  • ~angry ducks
    (2017-12-04 11:58)
    PISowskie wzmożenie wybuchło znowu. Słabo idzie temu PISu, tej komisji nagrzanych komisarzy, temu ministrowi, temu ministerstwu walki z Konstytucją, to na gwałt potrzebuje igrzysk dla ciemnego luda. Niech jaki szykuje kasę na odszkodowania z odsetkami za kary wyznaczone Hannie.
  • ~ANDRZEJ K.
    (2017-12-04 11:57)
    PRAWO MUSI BYĆ PRZESTRZEGANE PRZEDE WSZYSTKIM PRZEZ RZĄDZĄCYCH. WŁADZA NIE MOŻE RZĄDZIĆ JAK MAFIA.
  • ~wnerw
    (2017-12-04 11:43)
    Tylko 5 mln ? Phi! Amatorszczyzna. Bardziej się opłaca jojczyć o odszkodowania za smoleńsk.
  • ~WAW
    (2017-12-04 11:00)
    No to sprawdźmy kto był u władzy w Warszawie jak mąż HGW dostał zwrot kamienicy: 1. Lech Kaczyński - prezydent miasta, 2. Błaszczak i Sasin - burmistrzowie (Sasin dodatkowo też później wojewodą). Premierem był Jarosław Kaczyński, a ministrem sprawiedliwości Ziobro.
  • ~keson
    (2017-12-04 10:59)
    Skandalem jest to, że pracami komisji kieruje człowiek mający osobisty interes w wynikach tych prac. Pan Kaki aspiruje do startu w wyborach w Warszawie - prace komisji przekładają się na jego szanse wyborcze. On nawet nie musi nikogo korumpować aby manipulować we własnym interesie pracami komisji. Standardy z Bantustanu...
  • ~adrian
    (2017-12-04 10:59)
    w tym skansenie nijacy i zera chcą stosować prawo jak w korei płn. lub republice sowieckiej zaraz po obaleniu caratu...
  • ~Weredyk
    (2017-12-04 10:54)
    Zarobia to sie ciezka praca! No, chyba ze sie jest Shalom Aleichem.
  • ~helena
    (2017-12-04 10:51)
    Gdyby to był zwykły obywatel ,to dawno by siedział za kratkami a jego majątek byłby zabrany!!!! tak nas kroili przez te złote 30 lat!!!!! Dlatego tak ważne są reformy w KRS i sądach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: