Komisja weryfikacyjna badała sprawę ul. Poznańskiej 14. Gronkiewicz-Waltz po raz piąty ukarana grzywną

| Aktualizacja:

Komisja weryfikacyjna badała w środę sprawę zreprywatyzowanej w 2013 r. nieruchomości przy ul. Poznańskiej 14. Mieszkańcy wskazywali na znaczne pogorszenie swojej sytuacji po zwrocie kamienicy. Komisja nałożyła grzywnę na prezydent Warszawy, wykluczeni z rozprawy zostali pełnomocnicy miasta.

wróć do artykułu
  • ~ Gosc
    (2017-08-30 09:55)
    Tę patologię POlityczna jaką jest PełO natychmiast rozwiązać i rozlić zgodnie z prawodawstwem niemieckim by później komisarze UE nie zarzucano nam, że jesteśmy niepraworządni. A propos nazwy komisarz UE, ich proweniencja aby nie jest z za Buga?
  • ~Filip
    (2017-09-01 10:33)
    Jeśli Gronkiewicz-Walc lekceważy sprawiedliwość to trzeba ja posadzić.
  • ~KOSMOS
    (2017-09-01 12:36)
    TA STARA SZMALCOWNICA O MORDZIE MONGOLA JEST TU NA SPECJALNYCH ZASADACH, NIE OBOWIAZUJE JEJ PRAWO ONA RZADZI POSTUBECKIM GUBERNIANYM MIASTEM KORUPCJI
  • ~to są jaja panie Jaki
    (2017-09-01 07:00)
    hania ma tyle kasy że te symboliczną grzywne to mogą placic nawet jej wnuki do 100lat po jej smierci
  • ~Zwykły
    (2017-09-03 08:07)
    Ja nie mówię dożywocie......ale na miłość boską co Hayka jeszcze robi w ratuszu......? Zawiesić w czynnościach prezydenta Warszawy w związku z ewidentnym brakiem reakcji na patologie, wszcząć śledztwo i jak się to " poskłada do kupy" posadzić do ZK
  • ~Amerykanski szpion
    (2017-09-02 16:09)
    Hanusi ,,nikt nie rusi",bo Hanusia to Opus Dei,a Opus Dei to Dzieło Boże, a kto się w Polsce porwie na Dzieło Boże? HGW nie tylko trwoni majątek stolicy,ale przy okazji i całej Polski.Pamiętacie hasło ,,cały naród buduje swoją stolicę",i cały naród budował,a teraz złodziejska sitwa na czele z panią HGW ten majątek trwoni i jeszcze się bezczelnie z tego śmieje.Wg. poczucia sprawiedliwości społecznej pani HGW powinna siedzieć w areszcie,a wg.sławnego szewca warszawskiego Jana Kilińskiego powinna skończyć jeszcze gorzej.Panie Jaki tak trzymać, jestem po pańskiej stronie, tak samo jak jestem po stronie min.Ziobry w temacie reformy sądownictwa. Ta Komisja to dobry początek pokazania społeczeństwu w jaki sposób jest okradane przez złodziei w białych kołnierzykach.Pan Ziobro w przyszłości prezydentem RP! ! !...
  • ~maly
    (2017-08-30 16:27)
    Jakiwazny
  • ~zuza.
    (2017-08-30 21:27)
    Jaki.idz.po.buraki.
  • ~mjk
    (2017-09-04 08:36)
    Spodziewam się znacznych podwyżek wynagrodzeń w warszawskim magistracie!
  • ~bieda z tymi aspirantami
    (2017-08-30 23:28)
    Nie wiem, czy komisja nie ma przypadkiem takiego pragnienia, żeby tylko karać i karać ? Obecność jakiegoś nieprawnika o tym wyraźnie świadczy. Ministerstwo nie mając sukcesów ani na polu ani w lasach, szuka poklasku między ki bolami.
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-09-04 16:07)
    Dlaczego ta BABA z BURDELU Warszawskiego jeszcze nie za POdwuinymi kratami
  • ~zeto
    (2017-09-04 10:44)
    Hana grzywną jest karana a niemądry warszawiak i tak zapłaci,bo to będzie z podatków warszawiaków.

Może zainteresować Cię też: