Wieża Kaczyńskiego na żyle złota. "Newsweek" sprawdza, kto stoi za inwestycją

| Aktualizacja:

Spadkobiercy upominają się o ziemię, ale spółka kontrowana przez Jarosława Kaczyńskiego nic sobie z tego nie robi. Srebrna na działce w Warszawie wartej grube miliony chce stawiać okazały wieżowiec.

wróć do artykułu
  • ~kisiek
    (2017-05-22 10:56)
    może jakieś dowody, że spółka nabyła działkę niezgodnie z prawem np. za 50zł, albo, że spadkobiercy to spadkobiercy a nie przedstawiciele Kasty niezawisłych??? czekamy na bardziej rzetelne i precyzyjne informacji od dziennikarzy DER DZIENNIKA
  • ~Jan Maria-Szlezwig-Neuman-Petrescu
    (2017-05-26 16:25)
    Mam trochę za duży iloraz inteligencji (przeciętny jak na PL) by wieżyc w to co pisze neesweek-wyborcza
  • ~Kaja
    (2017-05-22 10:26)
    No niech minister Jaki pokaże jak dba o interesy prawowitych właścicieli.
  • ~demos
    (2017-05-22 10:20)
    Co to za bzdury? Czy dziennikarz nie wie, jak przebiega proces reprywatyzacji? Może HGW im zwroci.
  • ~JMK
    (2017-05-23 09:07)
    Zapewne kolejni ratuszowi spadkobiercy co kupili prawa własności za 50zł.Kolejne lody będą kręcili HGW i jej urzędnicy.
  • ~alister4
    (2017-05-22 12:19)
    Oczywiście nazwisko Kaczyński musi pojawić się wszędzie.Pozdrowienia dla lisweeka od Niesiołowskiego.
  • ~slazak
    (2017-05-22 10:46)
    Zapewnie nadzwyczajna komisja Jakiego zajmie sie nowogrodzka mafia? tak jak zajeto sie SKOKami
  • ~marks_
    (2017-05-22 11:15)
    he, he, he ... kierowca. czy to coś przypomina walczącym z komuną i innymi wołominami ? czyje to metody ???
  • ~Iron Man
    (2017-05-22 13:30)
    Czyli co ? Na Zoliborzu też sa lepkie łapki?
  • ~slowianka
    (2017-05-22 15:29)
    Do ratusza tam sa specjalisci od zwrotu niezyjacych wlascicieli. PIS to dobry manewr brawo
  • ~ani
    (2017-05-24 05:51)
    Oj wyjdzie szydło worka i wszystko się kiedyś wyjaśni. ..
  • ~tuttor
    (2017-05-22 18:04)
    Akurat to nazwisko chyba nie pasuje do czegoś bardzo wysokiego...
  • ~sdf
    (2017-05-23 08:50)
    Kaczynski chowa kasę w spółkach a ludzie myślą że nic nie ma bo nic nie ukradł. Trochę jak Putin oficjalnie kasy nie ma - a w praktyce to oligarcha
  • ~wojtek
    (2017-05-22 18:49)
    Cóż za zacne grono, przechodzili sobie właśnie z tragarzami, patrzą a tu marnuje się działka: "Kto w ogóle tworzy spółkę? Są to m.in.: Małgorzata Kujda (to od jej męża Kaczyński pożyczył 25 tys. zł w 2014 roku), Jacek Cieślikowski – kierowca i asystent Kaczyńskiego, Janina Goss, prawniczka i przyjaciółka mamy prezesa PiS, a także Barbara Skrzypek, sekretarka (Pani Basia przedstawiona tak w "Uchu prezesa").
  • ~J-23
    (2017-05-23 13:00)
    FOZZ, Telegraf, SKOKi, miliardy znikają a w tle zawsze widać cień złośliwego karła i jego koleżków. Dlaczego wciąż są bezkarni ? Gdzie Sprawiedliwośc i prawo ?
  • ~Sęk - tu leży pies pochowany.
    (2017-05-22 23:41)
    Jest tak: Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa, rewindykator jest Barmsztajn... On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmana, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową, a Rozencwajgowa jest chora... - A co jej jest? - Co by i nie było, to my ************ dwadzieścia procent
  • ~Zoja
    (2017-05-23 17:53)
    Tak na marginesie wypada wspomnieć rzymską maxmę :"Superficio solo cedit"=zabudowa przypada gruntowi.A więc niech Kaczorek buduje a spadkobiercy wezmą to za darmo.Straty nie będzie bo Kaczorek za te nieruchomości nic nie zapłacił dostał je w prezencie od Mazowieckiego.Podzielili się majątkiem RWS Prasą Książka Ruch jako waleczni i solidarni. Kaczorkowi przypadła Nowogrodzka.Teraz tam mieści się Komitet Centralny PiS.Prezes jako pierwszy prawy i sprawiedliwy powinien opuścić również willę na Żoliborzu z której komuniści ograbili rodzinę Gen.Lisa Kuli i przekazali ją ojcu Kaczyńskich .Willa należy się spadkobiercom Generała ,którzy jeszcze żyją.Willę podarowało społeczeństwo Generałowi w zamian za wybitne osiągnięcia wojenne międzi innymi w Legionach. Bądźmy rzeczywiście sprawiedliwi a nie tylko na pokaz.
  • ~Dociekliwy
    (2017-05-22 21:15)
    Ciekawe skad mieli srodki na inwestycje. Pewnie z pensji kierowcy i emerytur? A mowi sie ze emeryci ledwo wiaza koniec z koncem!
  • ~Swiatowit
    (2017-05-22 15:33)
    Nawet jesli, to co? Polaczkowata cebulacka zazdrosc zzera? Jesli wszystko jest zgodne z prawem, nie mam nic przeciwko, ze ktos sie bogaci.
  • ~kotlet
    (2017-05-22 12:15)
    Spadkobiercy hy hy hy hy od mecenasa Marka cos tam

Może zainteresować Cię też: