Wieża Kaczyńskiego na żyle złota. "Newsweek" sprawdza, kto stoi za inwestycją

| Aktualizacja:

Spadkobiercy upominają się o ziemię, ale spółka kontrowana przez Jarosława Kaczyńskiego nic sobie z tego nie robi. Srebrna na działce w Warszawie wartej grube miliony chce stawiać okazały wieżowiec.

wróć do artykułu
  • ~IIIRP
    (2017-06-19 05:40)
    Przypomina to bajkę o kaczorze makkwaku JAKI MASZ KLOPOTY?
  • ~rycho
    (2017-06-04 07:45)
    uwłaszczył to po prostu UKRADŁ o czym zapomniano w użyciu pokrętnego słowa nadzorujący spółkę Srebrna Kaczyński obecnie wielki moralista
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:56)
    Potańczcie nam chociaż ży.owskie małpiatki, jak nie potraficie się ostro potarmosić, tak żeby się ponokatuować, za co wam płacimy?
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:55)
    Mocniej się Ży.y bijcie, tak żebyście się ponokatuowały. Nudzicie nas już, w ży.owskiej małpiarni zwanej sejmem tez jakoś żadnych sensacji. A miałyście nam wsioki śpiewać i tańczyć.
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:52)
    Ale czy to wystarczy, żeby ten złodziej wycofał się z polityki? A co z tym, o czym mmówił Cimoszewicz? Chcielibyśmy to poznać bliżej. Zwłaszcza, że zwłoki jednego z tych złodziei leżą na Wawelu. chcielibyśmy poznać szczegóły łapówkarstwa z czasów Porozumienia Centrum i żeby zwłoki z Wawelu wyrzucić.
  • ~wieża
    (2017-05-28 08:09)
    Wieża Kaczyńskiego, czyli z angielska... Kwa Kwa Tower
  • ~Jan Maria-Szlezwig-Neuman-Petrescu
    (2017-05-26 16:25)
    Mam trochę za duży iloraz inteligencji (przeciętny jak na PL) by wieżyc w to co pisze neesweek-wyborcza
  • ~do szwabow
    (2017-05-26 04:27)
    a was to szwaby co obchodzi?
  • ~Demaskator
    (2017-05-25 21:40)
    Jak to dotyka majątku oficjeli PISu to zapomnij o dobrej zmianie. Do korytka nie zostaniesz dostawiony polaczku.
  • ~Aro
    (2017-05-25 21:11)
    szczucia na polski rząd ciąg dalszy, jakoś cicho o tym że rosną dochody budżetu, dochody które za rządów PO za przyzwoleniem PO wypływały z Polski i to są kwoty idące w setki miliardów złotych, bandyckiej reformy Balcerowicza szkoda nawet wspominać, wielki profesor od ekonomi likwidacji
  • ~vis
    (2017-05-24 20:45)
    Jarek w takiej wieży nie ma parapetów na cholerę ci to, gdzie kot będzie łaził???
  • ~ani
    (2017-05-24 05:51)
    Oj wyjdzie szydło worka i wszystko się kiedyś wyjaśni. ..
  • ~Zoja
    (2017-05-23 17:53)
    Tak na marginesie wypada wspomnieć rzymską maxmę :"Superficio solo cedit"=zabudowa przypada gruntowi.A więc niech Kaczorek buduje a spadkobiercy wezmą to za darmo.Straty nie będzie bo Kaczorek za te nieruchomości nic nie zapłacił dostał je w prezencie od Mazowieckiego.Podzielili się majątkiem RWS Prasą Książka Ruch jako waleczni i solidarni. Kaczorkowi przypadła Nowogrodzka.Teraz tam mieści się Komitet Centralny PiS.Prezes jako pierwszy prawy i sprawiedliwy powinien opuścić również willę na Żoliborzu z której komuniści ograbili rodzinę Gen.Lisa Kuli i przekazali ją ojcu Kaczyńskich .Willa należy się spadkobiercom Generała ,którzy jeszcze żyją.Willę podarowało społeczeństwo Generałowi w zamian za wybitne osiągnięcia wojenne międzi innymi w Legionach. Bądźmy rzeczywiście sprawiedliwi a nie tylko na pokaz.
  • ~J-23
    (2017-05-23 13:00)
    FOZZ, Telegraf, SKOKi, miliardy znikają a w tle zawsze widać cień złośliwego karła i jego koleżków. Dlaczego wciąż są bezkarni ? Gdzie Sprawiedliwośc i prawo ?
  • ~JMK
    (2017-05-23 09:07)
    Zapewne kolejni ratuszowi spadkobiercy co kupili prawa własności za 50zł.Kolejne lody będą kręcili HGW i jej urzędnicy.
  • ~sdf
    (2017-05-23 08:50)
    Kaczynski chowa kasę w spółkach a ludzie myślą że nic nie ma bo nic nie ukradł. Trochę jak Putin oficjalnie kasy nie ma - a w praktyce to oligarcha
  • ~Sęk - tu leży pies pochowany.
    (2017-05-22 23:41)
    Jest tak: Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa, rewindykator jest Barmsztajn... On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmana, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową, a Rozencwajgowa jest chora... - A co jej jest? - Co by i nie było, to my ************ dwadzieścia procent
  • ~kkkk
    (2017-05-22 23:32)
    podobno ci spadkobiercy w Ameryce juz raz wzieli odszkodowanie , placila Polska wiec drugi raz wolajo dej ?
  • ~Dociekliwy
    (2017-05-22 21:15)
    Ciekawe skad mieli srodki na inwestycje. Pewnie z pensji kierowcy i emerytur? A mowi sie ze emeryci ledwo wiaza koniec z koncem!
  • ~wojtek
    (2017-05-22 18:49)
    Cóż za zacne grono, przechodzili sobie właśnie z tragarzami, patrzą a tu marnuje się działka: "Kto w ogóle tworzy spółkę? Są to m.in.: Małgorzata Kujda (to od jej męża Kaczyński pożyczył 25 tys. zł w 2014 roku), Jacek Cieślikowski – kierowca i asystent Kaczyńskiego, Janina Goss, prawniczka i przyjaciółka mamy prezesa PiS, a także Barbara Skrzypek, sekretarka (Pani Basia przedstawiona tak w "Uchu prezesa").