PiS chce budować tam, gdzie nikt nie chce mieszkać. Rządowy program krzywdzi wszystkich

| Aktualizacja:

Mieszkania są za drogie, a rynek nie działa. Rząd chce rozwiązać problem, inwestując w mieszkaniówkę. Niestety, sam jest największym problemem tej branży.

wróć do artykułu
  • ~Bob budowniczy
    (2016-11-18 09:22)
    PIS będzie budował ? Pani Beata kielnię do ręki, a pan Antoni obsługa betoniarki ?
  • ~Czniamnawas
    (2016-11-18 09:24)
    Wam, niemieckie gazetki, polski rząd NIGDY nie dogodzi. Ale mało to kogo z Polaków obchodzi.! Szczujcie se dalej!
  • ~to był k...zamach
    (2016-11-18 09:37)
    Najważniejsze że wykopki się zaczęły i program EKSHUMACJE + reszta to popierdółki
  • ~wjw
    (2016-11-18 09:43)
    Czyli po staremu.Rząd będzie tak "dawał" żeby nikt nie wziął...
  • ~Arc
    (2016-11-18 09:45)
    ~Czniamnawas. Ale Ty pewnie jesteś Polakiem i skoro tutaj wchodzisz i czytasz, to pewnie Cię to obchodzi. I jeszcze drobna uwaga Polaku."Szczujcie se dalej". "Se" to zapewne po polsku?
  • ~CzniamCię
    (2016-11-18 09:45)
    "Sobie" jeśli już. Nie "se". Poza tym mylisz się. Wielu Polaków to obchodzi, bo po prostu nie mają gdzie mieszkać. A jak rząd "dogadza", to widzimy wszyscy. Mam nadzieję, że za 3 lata (a może wcześniej) koniec tego "Dogadzania". I jeszcze jedno. Czniać można kogoś, a nie na kogoś :D
  • ~boro
    (2016-11-18 09:47)
    W PiS dureń durnia pogania !Pani FIGURANTKO SZYDŁO,notariuszu PiS DUDO i Kaczyński dla Was tylko ŚMIETNIK polityczny !
  • ~ubawiony
    (2016-11-18 09:50)
    Ten artykuł to propaganda dla debili. Faktycznie trzeba się nagimnastykować, żeby twierdzić że rząd robi źle, budując mieszkania. Porównywanie programu budowy mieszkań do bredni Wałęsy o stu milionach to już dziennikarski Nobel!
  • ~to był k...zamach
    (2016-11-18 09:51)
    Ja tam mieszkam sobie w psychiatryku w Tworkach i mi dobrze.Nakarmią,siostra przytuli lekarz da tabletkę.Jest ok.
  • ~merlin
    (2016-11-18 10:06)
    prosze szanownego her dziennika co obiecywal rzad PO a co spełnił? Ten rząd swoje obietnice sukcesywnie realizuje,a puste krytykanctwo wszystkiego oznacza,że wszystko idzie w dobrym kierunku,zero argumentów!
  • ~Ali Menciarz
    (2016-11-18 10:06)
    Oczywiście. Wszyscy chcieli by mieszkać tam gdzie blogerka Kasia, córka najwybitniejszego Kaszuba w dziejach Polski. Na Saskiej Kępie w Warszawie.
  • ~Kali
    (2016-11-18 10:20)
    Der szmatłwiec wkleja coraz to dłuższe teksty, byle zatrzymać SPADEK CEN MIESZKAŃ, Widać niemało tutaj hien i lichwy z Niemiec i reszty świata, która na diweloperce osiąga 50% zysku. A tu dojna Polska sie zbuntowała i nie chce dalej pokornie stać okrakiem i być doć dojona jak pokorna krowa
  • ~osa
    (2016-11-18 10:28)
    PiS już budował 3 miliony mieszkań dla młodych, wyszły nici i jedno mieszkanie dla kota.
  • ~Piotr
    (2016-11-18 10:41)
    A co z wkladem własnym z kad mam wziąść 15-20% wartosci mieszkania zarabiajac najniższą krajową ?
  • ~wam
    (2016-11-18 10:42)
    Der Dziennik wział sobie do serca filozofię carycy Leonidy i duraczy na całego.
  • ~Ozz
    (2016-11-18 10:53)
    Podobne bzdury koszerni wypisywali o Trumpie.
  • ~PIS=Polska
    (2016-11-18 10:55)
    Polacy dostając 500+ czy mieszkanie dla każdego są pokrzywdzeni ! ! ! NIE WIEMY CZY ŚMIAĆ SIĘ Z TEGO SPONSOROWANEGO ART. CZY PŁAKAĆ Z GŁUPOTY PISMAKÓW....
  • ~SYLVEK
    (2016-11-18 12:31)
    Mieszkanie+ to cios nie do przezycia w hieny deweloperow . Dla najbogatszych wystarczy po 1-nym wiezowcu w kazdym wojewodzkim miescie z luksusowymi apartamentami.Slowaccy deweloperzy wpadli juz na ten pomysl .wpadli
  • ~Jaro
    (2016-11-18 12:58)
    "PiS chce budować tam, gdzie nikt nie chce mieszkać" Prezes znów dał szansę Suwerenowi, a ten zawiódł. Dołączył do zdrajców przedsiębiorców, co na złość prezesowi nie chcą inwestować. Podobno ułaskawiony a nieskazany Kamiński zaczął już akcję "fabrykant" i nie chodzi tu, jak mówią nieżyczliwi, o fabrykowanie dowodów, całkiem całkowicie nie o to chodzi.
  • ~bodek86
    (2016-11-18 13:19)
    Nie chce mi się tego czytać bo za długie. Za socjalizmu też dawali i dawali aż pierd..... No to poczekamy.