Wyjeżdżasz na wakacje? Przygotuj mieszkanie na wyjazd!

Wakacje w pełni! Myśląc o urlopie, najczęściej zastanawiamy się, co spakować do walizki. Martwimy się, czy czegoś nie zabraliśmy, a często nie pamiętamy o bardzo ważnej rzeczy, którą zostawiamy – o naszym mieszkaniu! Wonga.com, firma udzielająca komfortowych pożyczek online, wspólnie z ekspertem finansowym Tomaszem Jaroszkiem, przygotowała zestaw sześciu porad, dzięki którym odpowiednio przygotujesz mieszkanie na urlop. Pamiętaj o kilku prostych zasadach, a zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, przekonuje.

wróć do artykułu
 • ~Tarantula
  (2016-08-11 08:45)
  Dokładnie pozamykaj na klucz wszystkie drzwi wewn, np do gabinetu, szafy itp.
 • ~ludmił
  (2016-07-28 14:24)
  hehe tez to przerabialiśmy ale na szczęście wyjechaliśmy na krócej ;P Co do zakupu lodówy, to teraz chyba wszystko jedno więc nei ma co się za bardzo zastanawiać poza tym żeby pasowała wielkością i nie była firmy "krzak"
 • ~bela
  (2016-07-27 11:19)
  Wszystko zawsze wyłączmy i to do tego stopnia że ostatnim razem również i lodówkę. Wyjechaliśmy na miesiąc. Jak wróciliśmy wszystko było zapleśniałe i trzeb abyło po prostu się jej pozbyć. Lodówka na śmietnik, po nowa do media expert bo akurat jest promocja i sytuacja opanowana.