Wyższe limity w programie Mieszkanie dla Młodych. Gdzie szukać mieszkań?

| Aktualizacja:

Nowe limity cen lokali w programie dopłat do kredytów hipotecznych.

wróć do artykułu
 • ~Robert
  (2014-04-02 20:40)
  Na brak mieszkań nie ma co narzekać chociaz osoby kupujące na rynku wtórnym są w gorszej sytuacji, wymagany wkład własny w tym nie pomaga a będzie z roku na rok coraz wyższy. Sam chcę kupić mieszkanie do remontu bo mimo większego nakładu pracy wychodzi taniej. Najgorzej to załatwić chyba wyjdzie kredyt.
 • ~gonia
  (2014-04-02 23:47)
  ja się na MdM nie łapię.a zdecydowałam się na rynek wtórny bo jednak ceny niższe. kredyty są ale trzeba się trochę wysilić.dość długo szukałam odpowiedniego i na taki trafiłam w skoku chmielewskiego. jasna umowa, dobre warunki więc się nie martwię niczym.
 • ~Agnieszka
  (2014-04-03 09:59)
  zalezy co kto lubi, ja przestronne mieszkanie, które jest ustawne to w Poznaniu Ecoria jest ok, siostra ostatnio z mężem kupili i jestem pod wrażeniem, chyba jedna lepszych propo
 • ~borikos
  (2014-04-08 16:30)
  Nawet na starych limitach ta oferta i tak była większa niż zakładano, zważywszy, że np. taki Robyg potrafił opuszczać ceny, żeby się do nich dostosować. Jest szansa teraz, że takich ofert na Bemowie czy Wilanowie będzie więcej, trzeba patrzeć tylko po takich właśnie dzielnicach.

Może zainteresować Cię też: