Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Stawia na wynajem! Joanna Krupa zamieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie

28 listopada 2017, 09:24
To produkt dedykowany dla osób prowadzących aktywny tryb życia, często podróżujących, nierzadko mieszkających w kilku krajach jednocześnie, jak dyplomaci, biznesmeni, ekspaci. No.44 oferuje im ponadczasowe i eleganckie wnętrze, prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, nieograniczony dostęp do największej strefy rekreacyjnej w Polsce i Europie, a przede wszystkim gwarancję i bezpieczeństwo świadczonych usług.
To produkt dedykowany dla osób prowadzących aktywny tryb życia, często podróżujących, nierzadko mieszkających w kilku krajach jednocześnie, jak dyplomaci, biznesmeni, ekspaci. No.44 oferuje im ponadczasowe i eleganckie wnętrze, prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, nieograniczony dostęp do największej strefy rekreacyjnej w Polsce i Europie, a przede wszystkim gwarancję i bezpieczeństwo świadczonych usług. / Media
Joanna Krupa, światowej sławy modelka, w związku z rozwijanym w Polsce projektem biznesowym właśnie wynajęła w Warszawie luksusowy apartament marki No.44. To nowa kategoria usług długoterminowego najmu, o najwyższych światowych standardach, które dotąd w Polsce nie były oferowane.
Reklama
Reklama
Tematy:
pieniądze wynajem mieszkanie dom ryneknieruchomości Warszawa krupa Joanna Krupa wynajmę mieszkanie

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • posiadacz apartamentów ANIOŁ
  2017-11-28 22:53:58
  ssanie dzidy za NO44 oczekuje ofert
  1
 • tomy balboa
  2017-12-02 16:08:38
  POWINNO BYĆ ,, JOANNA KRUPA DO WYNAJĘCIA " STAWIA NA BOGATYCH SPONSORÓW
  1
 • kurkuma
  2017-12-02 17:27:32
  E, ja w czymś takim czułbym się jak w barze
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama