Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Standard deweloperski? A może mieszkanie pod klucz? PRAKTYCZNY PORADNIK

25 lutego 2015, 12:56
Deweloper II. Drzwi wejściowe, na ścianach tynk maszynowy bez malowania, na podłogach betonowa wylewka, instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu, instalacja CO z grzejnikami, instalacja elektryczna bez włączników i gniazdek, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne tylko na parterze, na wyższych piętrach komory do zamontowania mechanizmu rolety. Domofon. - Już po pewnym rozeznaniu w ofertach deweloperów wiadomo, czego nie należy spodziewać się w większości realizacji w ramach wykończenia mieszkania przez dewelopera - drzwi wewnętrznych, podłóg, płytek i białego montażu w łazience. Ogrzewanie podłogowe, deski na posadzce balkonu czy automatyka rolet to luksus zarezerwowany dla segmentu apartamentów - tłumaczy Marzena Zbierska z portalu TargiMieszkaniowe.net.
Deweloper II. Drzwi wejściowe, na ścianach tynk maszynowy bez malowania, na podłogach betonowa wylewka, instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu, instalacja CO z grzejnikami, instalacja elektryczna bez włączników i gniazdek, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne tylko na parterze, na wyższych piętrach komory do zamontowania mechanizmu rolety. Domofon. - Już po pewnym rozeznaniu w ofertach deweloperów wiadomo, czego nie należy spodziewać się w większości realizacji w ramach wykończenia mieszkania przez dewelopera - drzwi wewnętrznych, podłóg, płytek i białego montażu w łazience. Ogrzewanie podłogowe, deski na posadzce balkonu czy automatyka rolet to luksus zarezerwowany dla segmentu apartamentów - tłumaczy Marzena Zbierska z portalu TargiMieszkaniowe.net. / Shutterstock
Proste porównanie cen mkw. nowych nieruchomości nie jest jednoznacznym kryterium wyboru dla kupujących. Nawet jeśli rozpatrujemy mieszkania oferowane przez deweloperów w tej samej gminie, mieście lub w tej samej dzielnicy, ich ceny mogą się znacznie różnić. Ta różnica może wynikać z odmiennego standardu wykończenia mieszkania - a wtedy mniejszy wydatek to tylko pozory.
Reklama
Reklama
Tematy:
pieniądze standard mieszkanie deweloper standard wykonczenia dom nieruchomości standard deweloperski pod klucz

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • anna
  2015-03-21 17:34:07
  Gdynia i w ogóle całe Trójmiasto jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jesli też masz tam prace. Ale rzeczywiscie jest to spokojne i co wazne zdrowe miasto do zamieszkania.
  0
 • karola
  2015-03-30 20:24:10
  Grunt to mieć własne mieszkanie. Ja dostałam właśnie kredyt w getin banku więc w końcu będę mogła zapomnieć o wynajmowaniu
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama