Jak bezpiecznie kupić mieszkanie? Na TO należy zwrócić szczególną uwagę

| Aktualizacja:

Truizmem jest już stwierdzenie, że kupno mieszkania to częstokroć "transakcja życia", a poradniki jak zrobić to bezpiecznie i bez problemów można liczyć w sieci już w dziesiątkach przypadków. Czy faktycznie istnieje jakiś uniwersalny patent na stuprocentowo pewne przeprowadzenie procesu nabycia własnych "czterech kątów"?

wróć do artykułu
 • ~Natan
  (2019-07-05 13:38)
  Najlepiej to kupować od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku jak fabryka domów z Wyszkowa, osiedle pod dębami na Płochocińskiej w Wawie stawiali za gotówkę a nie na kredyt. Odbiór mieszkania odbył się w terminie i bez zbędnych stresów.
 • ~gringo
  (2019-07-08 13:19)
  Zdecydowanie polecam kupno m z tynku pierwotnego jest coraz mniejsza roznica w cenie a aktualna oferta mieszkaniowa proponuje duzo lepsze standardy.Z partnerka wybralismy mieszkanie na osiedlu praga arte, jeszcze czekamy na odbior, ale prace szybko postepuja i juz nie mozemy sie doczekac mieszkania.
 • ~Radek
  (2019-08-26 14:11)
  My kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego we Wrocławiu przez pośrednika. Agent z SDP przedstawił nam oferty, które wpisywały się w nasze preferencje. Wszystkie były już dokładnie sprawdzone, agent wiedział absolutnie wszystko o każdym z prezentowanych lokali - nawet to, jakie są plany na rozwój okolicy. Pomógł nam też załatwić wszystkie formalności. Ani trochę nie żałuję, że zdecydowaliśmy się na wsparcie ze strony agencji nieruchomości zamiast sprawdzać i załatwiać wszystko na własną rękę.
 • ~Małgorzata_80
  (2019-09-25 17:18)
  A my od Victorii Dom na Tarchominie w Warszawie. Odbiór warto robić ze specjalistą.A jeżeli chodzi o cenę to są bardzo korzystne. Polecamy z mężem naszym znajomym