Skarpety na sznurze, czyli 5 sposobów na szybką sprzedaż nieruchomości

| Aktualizacja:

Trzy miesiące - średnio tyle agentom nieruchomości Nowodworski Estates zajmuje sprzedaż mieszkania. Dopięcie transakcji to czasem droga przez mękę; można jednak ułatwić sobie życie. Posłuchajcie rad specjalistów - nieruchomość uda się sprzedać szybciej i za wyższą cenę.

wróć do artykułu
  • ~[ ╲╱]㋡[├─┤]
    (2018-10-27 19:09)
    No ta ja mam dobra rade - zamiast opłacać "profesjonalistów" zaproponuj obniżenie ceny mieszkania o wysokość prowizji pobieranej przez ludzi którzy właściwie jedyne co zrobią to wrzucenie oferty skryptowo do większości portali zajmujących się nieruchomościami (dla agenta to koszt ok 100 - maks 200zl jeśli będzie pozycjonowanie przez okres 3 miesięcy)... sami oceńcie czy warto. Co do zdjęć - jakaś małpka z szerokokątnym obiektywem wystarczy - koszt pewnie poniżej 1000zl. Względnie wynająć fotografa z profesjonalnym okiem - pewnie kilkaset zł.
  • ~Lidia
    (2018-10-27 17:01)
    Ja zainwestowałam w mieszkania z inwestycji od lubicz apartamenty i nie mam czego żałować. Można płacić na cudze, albo płacić na swoje, a lepiej jest płacić na swoje niż dawać komuś na sobie zarabiać i z siebie zdzierać - logiczne, zwłaszcza jeśli idzie o studentów (z doświadczenia). Rozumiem, że studia to etap przejściowy w życiu ale jednak trwają te pięć lat a w ciągu tak długiego czasu jednak inwestuje się sporą kwotę gotówki. Sama niedawno skończyłam studia i jestem wdzięczna rodzicom, że na samym początku przemyśleli ten aspekt dość realnie i zainwestowali w zakup, dzięki temu teraz ja sama kupiłam mieszkanie na drugim końcu polski bo w rowach z inwestycji Lubicz apartamenty, studenci w Krakowie wynajmują moje mieszkanie a tym samym dają mi zarobić, dzięki czemu ja już inwestuję w mieszkanie w którym będę zakładać rodzinę.